بازیگر Kiran Kumar تست منفی برای COVID-19 برای سومین بار در خانواده نگه داشته و تحت انزوا

بازیگر Kiran Kumar تست منفی برای COVID-19 برای سومین بار در خانواده نگه داشته و تحت انزوا – سرگرمی

به روز شده: مه 27, 2020, 15:56 IST | PTI | بمبئی

بالیوود بازیگر Kiran Kumar که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 حالا شده آزمایش منفی!

Kiran Kumar Picture Courtesy: Mid-day Archives

Kiran Kumar تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

بازیگر کهنه Kiran Kumar که خود نشان داد coronavirus تشخیص در هفته گذشته در روز چهارشنبه اعلام کرد که او در حال حاضر آزمایش منفی برای COVID-19. این بازیگر گفت: سوم Coronavirus آزمون آمده است منفی, اما خانواده اش این است که هنوز هم تحت انزوا.

“خانواده من هنوز در زیر خانه سخت انزوا. من کاملا بدون علامت و جدا از خستگی است که همراه با انزوا تا به حال هیچ شکایتی. من در ادامه به این زمان را به عنوان یک فرصت برای فرو رفتن و تمرکز بر زندگی کوچکتر لذت” کومار در بیانیه ای گفت. 74-در سال بازیگر زودتر گفته PTI که او تا به حال بازدید از یک بیمارستان به صورت یک روال پزشکی چک آپ در 14 ماه مه که در آن COVID-19 آزمون اجباری بود.

در حالی که او آزمایش مثبت برای رمان Coronavirus او باقی مانده است ‘بدون علامت’, کومار گفته بود. این بازیگر تا به حال پس از آن خود قرنطینه زندگی در طبقه سوم خانه اش در حالی که اعضای خانواده خود را در آنجا ماند و در طبقه دوم. کومار که فیلم شامل اعتبار Vishwatma, Patthar Ke Phool, Dhadkan, Mujhse Dosti Karoge, همچنین تشکر از پزشکان و کارکنان پشتیبانی در بیمارستان برای خدمات خود را.

“شگفت انگیز پزشکان در Laney ایران و Lilavati مسلح ما با اطلاعات کافی برای اطمینان از وحشت نمی خواهد در مجموعه. ما را مطلع BMC از وضعیت و amped تا همه مصرف ویتامین… برای بودن در کنار ما در این زمان به چالش کشیدن من می خواهم به می گویند با صدای بلند و طنین با تشکر از شما به تمام کارکنان پشتیبانی ما,” او اضافه شده است.
کومار از اواخر بازیگر کهنه Jeevan.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de