Karan Tacker یکی از محبوب ترین بازیگران در صنعت سرگرمی و در حال حاضر او آماده سازی خود برای یک بسیار پیش بینی سری وب است که می تواند یک درمان برای طرفداران خود را!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Karan Tacker

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Karan Tacker

Karan Tacker که یکی از محبوب ترین بازیگران هند صنعت تلویزیون به دست آورد دل با بازیگری خود را لغو احکام صادره ی به زودی دیده می شود بر روی صفحه نمایش دوباره. طبق منابع بازیگر با استعداد امضا کرده است چیزی بسیار جالب, ساخت اولین خود را به این وب سری فضا.

این منابع همچنین نشان داد که Karan دیده خواهد شد در یک بسیار پیش بینی هیجان انگیز سری. این بازیگر دیده می شود به تصویر کشیدن یک نقش محوری در مجموعه خواهد شد که در پخش یکی از محبوب OTT سیستم عامل است. Tacker شده است بنا به گزارش تیراندازی در خارج از کشور حدود چهار ماه با یک برنامه ریزی دقیق. اما نه چندان شناخته شده و یا نشان داد اما ما به سختی می تواند شامل هیجان ما را برای دیدن او در عمل یک بار دیگر.

Karan شروع به کار خود را در صنعت فیلم با ظاهر cameo در, Shah Rukh Khan – Anushka Sharma starrer Rab Ne Bana Di Jodi. او پس از آن ساخته شده فوق العاده اولین بار در تلویزیون با نشان دادن محبوب عشق Ne میلا Di Jodi که در آن او به تصویر کشیده نقش Sameer Saxena. این بازیگر با استعداد بلافاصله به حال خانم ها swooned با خود جذاب به نظر می رسد. پست که Karan دیده می شد در متعدد دیگر نشان می دهد از جمله زنگ زد Badalti Odhani Ek Hazaaron Mein Meri بهنا چینگ های و بسیاری از دیگران است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im