آس پارا بدمینتون رامش Tikaram بازیکن می میرد COVID-19


رامش Tikaram تا به حال تب و سرفه بستری شد به یک بیمارستان خصوصی در ژوئن 29

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

Arjuna awardee و آس پارا بدمینتون بازیکن رامش Tikaram درگذشت coronavirus در یک بیمارستان در اینجا در پنجشنبه پارا بدمینتون هند رئیس جمهور N C Sudhir گفت. “ما متاسفم به اطلاع شما که رامش Tikaram گذشت دور این بعد از ظهر…” Sudhir در بیانیه ای گفت.

صحبت کردن به PTI او گفت: “51 ساله بازیکن که تا به حال تب و سرفه بستری شد به یک بیمارستان خصوصی در ژوئن 29. این بازیکن است که جان سالم به در با همسر و دو فرزند گفت: Sudhir.

یکی از این ورزشکار را دوست K Y Venkatesh گفت Tikaram بود و کلام در آوردن بین المللی پارا بدمینتون مسابقات به این کشور در سال 2001.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید