متهم تست مثبت بمبئی بازپرس پلیس قرنطینه

متهم تست مثبت بمبئی بازپرس پلیس قرنطینه – اخبار

به روز شده: Apr 27, 2020, 13:46 IST | سرپرستان | بمبئی

در نهایت با مشورت با مقامات بهداشت و درمان دادرس بیش از یک دوجین از پرسنل پلیس و دادگاه کارکنان فرستاده شده اند به خانه قرنطینه’ به صورت 14 روز گفت: درخواست ناشناس ماندن

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

حداقل 22 نفر از جمله یک قاضی دادگاه کارکنان و پرسنل پلیس شده اند قرنطینه پس از یک شخص متهم به سرقت و فرار در آزمایش COVID-19, مثبت, منابع رسمی گفت:.”

متهم گرفتار شد شکستن را به یک بسته فروشگاه به سرقت بسته سیگار در آوریل 21 در Bangur ناگار Goregaon حومه در طول مستند.

اما یک تیم گشت پلیس او را گرفتار قرمز دست و بعد متوجه شد که او تا به حال شده است externed از بمبئی زودتر برای جنایات دیگر.

او تولید شده بود قبل از تعطیلات دادرس در حومه دادگاه صبح روز بعد که او را فرستاده شده به پلیس بازداشت کرده است.

متهم رانده شد در یک ون پلیس به تانه مرکزی زندان اما پس از تانه زندان شد بسته به ظرفیت او گرفته شد به Taloja زندان مرکزی در Raigad.

این Taloja زندان مرکزی مقامات حاضر به او را بدون تحت Covid-19 تست بنابراین متهم آورده بود به آقا J. J. بیمارستان در بمبئی جایی که او تبدیل به مثبت در روز شنبه (مارس 25).

این ایجاد وحشت در Bangur نگر ایستگاه پلیس و دیگر مکان های که در آن متهم سفر کرده بود با اسکورت پلیس های مختلف به مدت سه روز آنها را در معرض خطر تماس با ما.

در نهایت با مشورت با مقامات بهداشت و درمان دادرس بیش از یک دوجین از پرسنل پلیس و دادگاه کارکنان فرستاده شده اند به خانه قرنطینه’ به صورت 14 روز گفت: درخواست ناشناس ماندن.

حادثه در برابر پس زمینه از دو پرسنل پلیس از دست دادن زندگی خود را به کروناویروس در روز شنبه و یکشنبه ارسال تکان در نیروی پلیس است.

این حادثه نیز ایجاد ترس و روان پریشی در میان پرسنل پلیس و دادگاه کارکنان در برخورد با افراد متهم در جرایم مختلف که تولید می شود قبل از آنها به طور منظم.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im