خرید رپورتاژ

Abhishek Mishra پیاده ما از طریق DPIFF 2020 – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 11, 2020, 12:10 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Dadasaheb Phalke جشنواره بین المللی فیلم جوایز 2020 در وابستگی با هند باور نکردنی & وزارت فرهنگ و مجموعه ای برای باز کردن درهای خود را به رسانه ها و مخاطبان برای دلربا شب می گوید: Abhishek Mishra

DPIFF 2020 CEO Abhishek Mishra

DPIFF 2020 مدیر عامل Abhishek Mishra

Abhishek Mishra که ادعا می شود جوانترین کارآفرین هند است که در حال حاضر پیشرو اصلی و 3 نام های تجاری یعنی, DPIFF, Oyevent و شمال هند هفته مد در حالی که به طور همزمان در خدمت به عنوان یک هیئت مشورتی عضو هیئت مرکزی فیلم گواهینامه به وزارت اطلاعات و رادیو و تلویزیون دولتی هند است.

“من خوشحال تا اعلام کند که در فوریه 20, 2020, تاج سرزمین پایان بمبئی را شاهد عظمت سینمای هند. Dadasaheb Phalke جشنواره بین المللی فیلم جوایز 2020 در وابستگی با هند باور نکردنی & وزارت فرهنگ و مجموعه ای برای باز کردن درهای خود را به رسانه ها و مخاطبان برای دلربا شب خواهد بود که به زندگی به ارمغان آورد با ما تلاش های جدی می گوید:” Abhishek Mishra, مدیر عامل شرکت DPIFF.

“Dadasaheb Phalke جشنواره بین المللی تاسیس شد و در سال 2012 به حمل به جلو میراث اواخر شری Dhundiraj Govind Phalke عاشقانه شناخته شده به عنوان Dadasaheb Phalke – پدر سینمای هند. ما ارائه می دهیم یک ادای احترام به افسانه در هر مراسم به یاد خود را جاودانه تاثیر در این زمینه سینمای هند. ما بسیار افتخار گفت که به این مناسبت در نظر گرفته شده است به عنوان بسیاری dignifying مراسم شناخته شده به ملت” می افزاید: Abhishek.

DPIFF انجام سرمایه گذاری دو سالانه; یکی است ‘Dadasaheb Phalke جشنواره بین المللی فیلم جوایز’ به صورت بالیوود صنعت و دیگر Dadasaheb Phalke جوایز جنوبی’ به صورت جنوب صنعت فیلم.

Enunciating تيم Abhishek Mishra بیان “جوایز در حال گسترش به آرامی با در نظر گرفتن بیش از روز جهانی زن به رسمیت شناختن و کمک به سینما. صحبت از یک جای تجربه شخصی من آغاز شده زمانی که من یک نوجوان و از این رو من نگه اعتقادات من شرکت در آرمان از جوانان است. امروز یک تکه بزرگ از تیم که متشکل از صدها نفر از مردم در واقع متعلق به نسل جوان است. آنها را مجدانه برای کمک به تشخیص عالی کمک به سینمای هند. تیم DPIFF قدردانی شده توسط Hon’ble نخست وزیر هند, صفحه اصلی, وزیر امور HRD وزیر 17th, Lok سبها سخنران و بسیاری از ما سخت کار و تلاش و هیچ چیز می تواند ساخته ام من افتخار است.”

برای چهارمین سال متوالی DPIFF انجام خواهد داد آن CSR فعالیت – سبز ابتکار. این تیم قدردانی شده و اذعان کرد توسط محترم’ble نارندرا نخست وزیر و وزیر Amit Shah.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im