خرید رپورتاژ

آبیشک باچان پیچد تا اول تیر برنامه از باب Biswas – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 19, 2020, 16:02 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

باب Biswas آینده هیجان انگیز داشتن آبیشک باچان و Chitarangada سینگ در نقش سرب

Image source: Instagram/@redchilliesent

منبع تصویر: Instagram/@redchilliesent

Red Chillies Entertainment پیچد اولین برنامه از باب Biswas; اعلام اخبار با تصویر مبارک باب Biswas آینده هیجان انگیز داشتن آبیشک باچان و Chitarangada سینگ در نقش سرب است. عکسبرداری از فیلم که شروع در حالی که پشت در کلکته در حال حاضر پیچیده آن تیراندازی اول برنامه.

مصرف به خود Instagram account, Red Chillies Entertainment ارسال شده یک عکس از کل تیم به دنبال, و زیر نویس آن را به عنوان “تیم #BobBiswas است همه لبخند آن را به عنوان کامل اولین برنامه از تیراندازی! #BoundScript”

حتی قبل از اعلام آن باب Biswas آغاز شده بود ایجاد وزوز در میان علاقمندان به سینما. فیلم نشانه بالیوود اولین کارگردان از دیا آناپورنا Ghosh. قبلی فیلم کوتاه انتخاب شده معتبر جشنواره فیلم کن در سال 2018 است.

این فیلم قطعا ارزش صبر کنید که داستان آن حول محور زندگی یک شخصیت داستانی باب Biswas بود که دیده می شود به عنوان یک شخصیت ویژه در سال 2012, هیجان انگیز, Kahaani. باب نیز شناخته شده برای علامت تجاری خود را خط “Nomoshkar ek دقیقه”. داستان از باب Biswas نگه داشتن مردم شیفته و چگونه.

بازیگر آبیشک باچان نقش باب این فیلم که ظاهرا تا به حال برای رفتن تحت مجنون تحول فیزیکی برای مطابقت با به نظر می رسد از این باب از Kahaani. مخاطبان همه هیجان زده برای دیدن آنچه که در فروشگاه برای آنها.

باب Biswas خواهد بود Red Chillies Entertainment بزرگ بعدی فیلم پس از Badla بود که کارگردان Sujoy. تولید شده توسط Gauri Khan, Sujoy Ghosh و Gaurav Verma, فیلم, محدود, اسکریپت تولید ارائه شده توسط Red Chillies Entertainment.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان