آبیشک باچان اعلام زنده مراسم افتتاحیه از تنفس: به سایه تریلر

آبیشک باچان اعلام زنده مراسم افتتاحیه از تنفس: به سایه تریلر – سرگرمی

منتشرشده: ژوئن 30, 2020, 11:02 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

آبیشک باچان اعلام زنده مراسم افتتاحیه از تنفس: به سایه ها تریلر ویدئو از طریق تماس با شرکت ستاره

Picture courtesy/Abhishek Bachchan's Twitter account

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Abhishek Bachchan حساب توییتر

آمازون سری اصلی تنفس: به سایه علائم دیجیتال اولین آبیشک باچان و Nithya منن خواهد شد که دیده می شود پدر و مادر از دختر گم شده Siya. نشان می دهد که میله میله برای انتشار در 10 ژوئیه سال 2020 به طور انحصاری در آمازون نخست تصویری. سازندگان در حال حاضر ایجاد یک اجتماعی پچ پچ خود را جذاب وله و پوستر از سری آینده و اکنون در حال آماده سازی خود برای یک لانچ تریلر.

آبیشک باچان به اشتراک گذاشته شده در توییتر با عنوان “رو در یک تماس از آنجا که ما نمی تواند شامل ما شور و هیجان در مورد #BreatheIntoTheShadows لانچ تریلر فردا! به ما بپیوندید زنده در 12 PM. تنظیم یادآوری خود را در حال حاضر [sic]”

پیش از لانچ تریلر در 1st جولای ستاره بازیگران که متشکل از آبیشک باچان Nithya منن, Amit Sadh, Saiyami Kher, همراه با مدیر Mayank شارما و بنیانگذار & مدیر ارشد اجرایی Abundantia سرگرمی, Vikram Malhotra تصمیم به گرفتن یک تماس ویدیویی و تماشای تریلر از آینده خود را نشان می دهد تنفس: به سایه با هم.

ستاره بازیگران به نظر می رسید بسیار به وجد آمدیم سازمان دیده بان تریلر با هم و نمی تواند حاوی شور و هیجان خود را برای بینندگان به تماشای آن با آنها زندگی می کنند فردا در منحصر به فرد YouTube Live برتر. ستاره ها خواسته اند خود را به بینندگان و طرفداران برای تنظیم یک یادآوری به طوری که آنها می توانید لذت بردن از تماشای تریلر با بازیگران نشان می دهد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de