Abhinav Bindra: هند ستاره جوان می تواند برنده مدال در توکیو

Abhinav Bindra: هند ستاره جوان می تواند برنده مدال در توکیو – ورزشی

به روز شده: فوریه 01, 2020, 11:15 IST | PTI | دهلی نو

در خط مقدم باور نکردنی نمایش بسیار با استعداد تیپ کاری قهرمان المپیک در زمان توجه داشته باشید.

Abhinav Bindra

Abhinav Bindra

دهلی نو: هند جوان بورس باید “واقع بینانه” شانسی برای موفقیت در بازی های المپیک توکیو می گوید: Abhinav Bindra که “خسته” از بودن در این کشور تنها فردی طلا-مدال در این بازی ها. تعداد سهمیه المپیک می ایستد در یک رکورد 15 بعد از بسیار موفق 2019 که دیدم هندی بورس بالا تمام تفنگ-تپانچه جام جهانی و پایان فصل جام جهانی. این بود که پس از آنها جلب خالی در سال 2016 المپیک ریو. “عمق استعداد در کشور ما و پشتیبانی فوق العاده افزایش یافته است. بسیاری از ورزشکاران در حال رفتن به 16 و 17 ساله هنگامی که آنها خود را اولین المپیک و آنها را واقع بینانه شات در برنده مدال در این بازی ها که چیزی می گوید” Bindra گفت: ‘المپیک کانال’.

در خط مقدم باور نکردنی نمایش بسیار با استعداد تیپ کاری قهرمان المپیک در زمان توجه داشته باشید. “در چنین سن جوانی برای رسیدن به سطح نخبگان بدان معنی است که آنها واقعا با استعداد است. “آنها برنده شده اند بالا مسابقات در سراسر جهان و هر یک از آنچه در آن طول می کشد (برای برنده شدن در بازی های المپیک). بنابراین من انگشت من گذشتند. من امیدوارم که آنها را دوباره با برخی از مدال طلا و عضویت مرا به خاطر من خسته از بودن تنها یکی است.”

Bindra میزبانی دو پناهنده بورس در پایه و اساس خود را در بنگلور در ماه گذشته. هند است که در ارتباط با یک نجیب پروژه آغاز شده توسط دوستان خود و سه بار ایتالیایی قهرمان المپیک نیکولو Campriani. از طریق ابتکار این دو هدف برای آموزش پناهندگان بورس در تفنگ هوا و کمک به آنها شرکت با پناهندگان تیم المپیک ساخته شده است که اولین آن در سال 2016 المپیک ریو.

Campriani دو امیدوار — Khaoula و Mahdi — سفر به بنگلور برای آموزش در پایه و اساس. Bindra گفت که او در تلاش است به یک تسهیل کننده در علت. “فقط در تلاش برای حمایت از آنها و تلاش برای تسهیل کننده و یا یک enabler از انواع به مطمئن شوید که آنها را بهترین فرصت ممکن برای فشار خود را به تلاش و رقابت در توکیو. “این پروژه چیزی است که کاملا منحصر به فرد و آن را فراتر از ورزش است. است که در خط به آنچه که در بازی های المپیک, همه چیز در مورد. البته بازی های المپیک در مورد برد و آن را در مورد هل دادن خود را به محدودیت های خود عملکرد.

“اما من فکر می کنم این معنی است که در مورد وحدت و آن را در مورد رقابت در یک راه مسالمت آمیز و با استفاده از ورزش برای برینگ جهان با هم.” پکن بازی طلا-مدال به حال برخی از کلمات دلگرم کننده برای دو مشتاق بورس. “مهدی و Khaoula شده اند به خوبی در حال پیشرفت است. من درک بیشتر این ورزش…آنها آشنایی با انواع عناصر از روش در شیوه ای موثر.

“و آنها هر دو به نظر می رسد بسیار تعیین می شود. من فکر می کنم بیشتر از هر چیزی بیشتر از جنبه های عملکرد من را دیده اند یک تغییر بزرگ در آنها را به عنوان انسان است. اولین بار من تو را دیدم آنها را آنها بسیار آرام و بسیار محفوظ است. و من می بینم یک درجه بیشتر از اعتماد به نفس هر وقت دیدار من با آنها” Bindra گفت. قهرمان سابق جهان Campriani تا به حال نیز موفق به کسب نقره در تفنگ هوا در المپیک لندن به غیر از او سه طلا و Bindra خوشحال است برای کمک به او در تلاش خود را.

در مورد مهدی و Khaoula, Bindra بیشتر گفت: “ورزش کمک به آنها را تعریف شخصیت خود را در یک راه کوچک و کمک به آنها برای تبدیل شدن به بهتر انسان کمک به آنها برای به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتری. و من فکر می کنم که یک پیروزی بزرگ را در خود دارد.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید