Abhimanyu Dassani در Maine Pyar Kiya: Sooraj Barjatya دنبال مادر من برای یک ماه قبل از او گفت: بله!

Abhimanyu Dassani در Maine Pyar Kiya: Sooraj Barjatya دنبال مادر من برای یک ماه قبل از او گفت: بله! – سرگرمی

انتشار: May 20, 2020, 13:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

چگونه Bhagyashree آمده در هیئت مدیره برای Maine Pyar Kiya? پسر Abhimanyu Dassani نشت لوبیا!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Abhimanyu Dassani

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Abhimanyu Dassani

سلمان خان و Bhagyashree را Maine Pyar Kiya یکی از محبوب ترین و مورد احترام فیلم تمام دوران است. آن را تسلیم بازیگر به آسمان شب ستاره شدن و مشاغل از تقریبا همه درگیر. حتی امروز طرفداران دوباره این عاشقانه و رقص به آهنگ های خود را عفونی و مسری آهنگ. و صحبت در مورد فیلم Bhagyashree پسر Abhimanyu Dassani ریخته لوبیا چگونه او آمد در هیئت مدیره.

در مصاحبه با بالیوود زندگیاین مرد Ko دارد Nahin Hota بازیگر مشترک و نه جذاب حکایت و گفت: “خب…حالا که شما به آن اشاره کرد (خود fondest حافظه از مادر من فیلم یا چیزی که تا به حال برخوردی پشت صحنه) وجود دارد یکی از این حافظه من به وضوح باید از Maine Pyar Kiya. هیچ کس این را می داند اما Sooraj Barjatya مدیر بود در واقع به دنبال مادر من برای بیش از یک ماه قبل از او تا به حال گفت: ‘بله’ به فیلم است.”

وی افزود: “این واقعا چیزی بود و این چیزی است که من به وضوح نگاه در این روز است. من فقط آرزو می کنم که یک روز من می خواهم خوش شانس یا ممتاز به اندازه کافی به یک فیلمساز دنبال من می خواهم که برای یک نقش است. که می تواند واقعا خوب احساس.” حتی Abhimanyu را اغاز شد مورد تحسین قرار گرفته توسط منتقدان و مخاطبان و مردم در حال حاضر به دنبال به جلو به آنچه او می کند بعد.

در صورتی که شما از دست رفته آن را دوباره مطرح سلمان خان و مادر خود و در زمان خود Instagram account برای به اشتراک گذاشتن همان زمانی که این فیلم به اتمام 30 سال گذشته در ماه دسامبر. یک نگاه حق در اینجا:

در مقابل کار بازیگر را در حال حاضر ستاره در Sabbir خان Nikamma که همچنین نشانه بازگشت از شیلپا شتی بر روی صفحه نمایش بزرگ!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im