هارون سهره قبول David Warner خنده دار چالش on Instagram

هارون سهره قبول David Warner خنده دار چالش در Instagram – ورزشی

به روز شده: مارس 06, 2020, 13:50 IST | سرپرستان | سیدنی

با هیچ کریکت در حال بازی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس این southpaw شده است نگه داشتن خود مشغول قرار دادن مطالب خنده دار برای طرفداران در رسانههای اجتماعی

Pic courtesy/David Warner' Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/دیوید وارنر’ Instagram account

استرالیا کریکت David Warner شده در ورید غنی از فرم تا آنجا که نگه داشتن پیروان خود را سرگرم در رسانه های اجتماعی محبوب سیستم عامل Instagram و Tik Tok نگران است.

با هیچ کریکت در حال بازی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس این southpaw شده است نگه داشتن خود مشغول قرار دادن مطالب خنده دار برای طرفداران در رسانه های اجتماعی.

در آخرین تصویری وارنر آمد تا با تفسیر خود را از مایکل جکسون آهنگ محبوب ‘Billie Jean’ شامل یک فنجان قهوه. او سپس به چالش کشیده استرالیا سفید-توپ کاپیتان هارون سهره را امتحان کنید و انجام دهید بهتر است.

پست خود را به عنوان خوانده شده: “بیایید ببینید اگر شما می توانید انجام دهید بهتر از این @AaronFinch lol افکار.” وارنر همچنین نشان داد در آن زمان او 17 تلاش می کند تا به بهترین نسخه از این ویدئو.

سهره ضربه مستقیم به دور و نوشت: “چالش پذیرفته شده است.” سابق استرالیا فوتبالیست و اورتون افسانه Tim Cahill پیوست در در سرگرم کننده و نوشت: “عشق این بیابان.”

در شرایط عادی وارنر و سهره شده اند که در حال حاضر بازی در 13th edition of the Indian Premier League (IPL) اما با توجه به کروناویروس در این مسابقات به تعویق افتاد توسط BCCI.

بازیکنان در سراسر جهان را ساخته اند آن را روشن است که آنها امیدوار هستند که لیگ را می توان از بعد در سال زمانی که حالت عادی باز می گرداند.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im