Aarey مقامات به کرک شلاق در برابر غیر قانونی encroachers

Aarey مقامات به کرک شلاق در برابر غیر قانونی encroachers – اخبار

به روز شده: مارس 09, 2020, 08:13 IST | Ranjeet Jadhav | بمبئی

گزارش زیر در اواسط روز در مورد encroachers غارت منطقه در طول مستند مقامات شروع سختگیرانه عمل

File pic

فایل عکس

در نظر گرفتن جدی توجه داشته باشید این گزارش در اواسط روز در مورد سبز فعال کتبی به وزیر Uddhav Thackeray در مورد غیر قانونی قطع درختان و مداخله در Aarey مستعمره مدیر عامل دفتر Aarey بازدید از این نقطه آغاز شد و روش پر کردن یک شاه در برابر مجرمان است.

در 7 مه اواسط روز گزارش شده بود که چگونه یک زیست استالین D نوشت: به Uddhav درخواست وزارت جنگل و تانه جنگل دایره نظارت بر Aarey مستعمره در برابر encroachers در طول مستند.

در نامه خود به Thackeray استالین D نیز بر این واقعیت است که به طور متوسط حداقل 30 درختان بودند که خرد کردن روزانه در داخل Aarey.

“زاغه نشينان در حال گسترش تجاوزات ساختمان های غیر قانونی معابد پاکسازی پوشش گیاهی به طور منظم و همیشه از مستند تحمیل شد. ما بارها و بارها مطرح شده زنگ و رندانه مقامات مربوطه.

اما Aarey پلیس عمل نیست در هر یک از این شکایت و به جای آن انتخاب کرده اند به ضرب و شتم شهروندان که ارسال آنها را اثبات درخت سفت و گسترش تجاوزات” نامه اعلام کرد.

استالین D گفت: در اواسط روز که او نیز با دریافت یک پاسخ به ایمیل از وزیر Uddhav Thackeray را بیان کرد که او نامه فرستاده شده بود به بخش مربوطه اقدام لازم.

مدیر عامل شرکت Aarey شیر کلنی Nathu Rathod گفت: mid-day “ما باید جدی گرفته توجه داشته باشید از مداخله های غیر قانونی و اتهام قطع درختان در Aarey و خواهد شد در نظر گرفتن کمک از پلیس به کتاب کسانی که مسئول. تیم ما در بازدید از این نقطه و روش پر کردن شاه در حال پیشرفت است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de