Aanjan Srivastava: Wagle Ki Duniya است که ارتباط زیادی با امروز


Doordarshan است telecasting محبوب خود را نشان می دهد از سال 1980 که شامل Ramayan, Mahabharat و سیرک

A still from Wagle Ki Duniya

هنوز هم از Wagle Ki Duniya

به عنوان بخشی از آن #StayHomeIndia کمپین در طول مستند Doordarshan است telecasting محبوب خود را نشان می دهد از سال 1980 که شامل Ramayan, Mahabharat و سیرک. طرفداران نشان می دهد که از آن دوران شده اند فعال در رسانه های اجتماعی گفتن DD که نشان می دهد که دیگر به آن نیاز دارد را دوباره اجرا کنید. در میان پیشنهادات است Kundan شاه Wagle Ki Duniya بود که برنامه تلویزیونی از سال 1988 تا 1990. Durga Khote تولید شد و بر اساس شخصیت های خلق شده توسط اشاره کاریکاتوریست RK Laxman در مورد مسائل مشترک از طبقه متوسط هند ، آن را ستاره دار Aanjan Srivastava به عنوان یک کاراگاه کارمند فروش و Bharati Achrekar شده است.

می گوید پژو “من امیدوارم که DD telecasts آن را دوباره. نشان می دهد که ارتباط زیادی با امروز آن را به عنوان معاملات با سختی ها و از یک انسان معمولی. آن است که در مورد زنده ماندن با وجود این شانس. این چیزی است که ما انجام می دهند در حال حاضر.”

پژو که هنوز هم به عنوان آقای Wagle اطلاع “ما استفاده می شود به ساقه در Rajkamal Studios. V Shantaram داده بود mahurat کف زدن. ما نیز به ضرب گلوله یک بیت در دورگا Khote را Madh جزیره خانههای ییلاقی. سری زمانی یک وضعیت فرقه و من ساخته شده یک نام خانگی.”

Wagle Ki Duniya است Shah Rukh Khan ایجاد یک ظاهر مهمان در یکی از قسمت ها حسن نیت ارائه میدهد و ارتباط خود را با نشان می دهد مدیر Kundan شاه با او بعد از همکاری در Kabhi هان Kabhi Naa (1994).

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>