Aanchal Khurana از Mujhse Shaadi Karoge شهرت را با معده عفونت در بیمارستان بستری

Aanchal Khurana از Mujhse Shaadi Karoge شهرت را با معده عفونت بیمارستان منتقل شد – سرگرمی

انتشار: May 22, 2020, 14:18 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Aanchal Khurana از Mujhse Shaadi Karoge شهرت را با معده عفونت در بیمارستان بستری با توجه به این دلیل. او نشان داد که Paras Chhabra به نام برای بررسی سلامت خود را!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Aanchal Khurana

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Aanchal Khurana

Aanchal Khurana تبدیل شده است بسیار معروف و محبوب در طول چند هفته گذشته با توجه به موفقیت این واقعیت نشان می دهد Mujhse Shaadi Karoge. اما متاسفانه او در حال حاضر در بیمارستان بستری شده است به علت عفونت معده, گزارش تایمز هند.

و صحبت کردن به طور انحصاری به آنها گفت: “من استفاده می شود به خوردن خارج از مواد غذایی است. من نمی نگه داشتن به خوبی نشان می دهد و حتی نسبت به پایان. پس از پله در خارج از خانه سلامت من بدتر شده است. پس از من از خانه بیرون آمد من بیمار و آغوشش استفراق کند همچنان کودکش 40 بار. بیهوش شدم و به بیمارستان منتقل شد.”

او افزود: “من نمی توانستم اقامت در بیمارستان به خاطر من به تنهایی در اینجا در بمبئی و هیچ کس وجود دارد به مراقبت از من. بنابراین من در زمان ترخيص از بيمارستان و رهبری مستقیم به دهلی نو که در آن پدر و مادر من هستند. من دوباره به زادگاه من و در حال حاضر من تحت دارو. من انجام خوب در حال حاضر.”

او همچنین گفت که Paras Chhabra نام او را برای بررسی سلامت خود را. آنها هر دو دارای پیوند خوبی هستند و دوستان است. Aanchal ادعای شهرت بود و پیروزی او در فصل هشتم این واقعیت نشان می دهد Roadies در حالی که Paras برنده فصل پنجم Splitsvilla. یکی دیگر از به یاد ماندنی نقش Aanchal بود در نشان دادن, Sapne Suhane Ladakpan Ke, که در آن او تبه کار.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>