Aamir Khan را تست COVID-19 منفی بازیگر اعلام کرد در رسانه های اجتماعی

Aamir Khan را تست COVID-19 منفی بازیگر اعلام کرد در رسانه های اجتماعی – سرگرمی

به روز شده: Jul 01, 2020, 14:20 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Aamir Khan گرفته شده به حساب توییتر خود اعلام کرد که مادر خود را آزمایش کرده است COVID-19 منفی با تشکر از همه برای خواسته های خود و نماز.

Aamir Khan with his mother: Picture Courtesy: Mid-day Archives

Aamir Khan با: تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

در ژوئن 30, Aamir Khan تا به حال گرفته شده به خود را Instagram اعلام کند که برخی از اعضای کارکنان خود را تست شده اند COVID-19 مثبت است. او نوشت: یک پست طولانی در Instagram به اشتراک گذاشتن اخبار است.

او نوشت: – “این است که به اطلاع شما است که برخی از کارکنان من باید آزمایش مثبت است. آنها بلافاصله قرنطینه و BMC مقامات بسیار سریع و کارآمد در مصرف آنها را به یک مرکز پزشکی. من می خواهم برای تشکر از BMC برای گرفتن چنین مراقبت خوب از آنها برای fumigating و استریل کردن کل جامعه است. بقیه از ما تمام شده است تست شده و منفی است. در حال حاضر من از مادرم به او تست شده است. او آخرین فرد در حلقه. لطفا دعا کنید که او منفی است.” (sic)

این بازیگر در حال حاضر گرفته شده برای رسانه های اجتماعی دوباره اعلام کند که مادر خود را آزمایش کرده است COVID-19 منفی است. او همچنین تشکر از همه برای خواسته های خود و نماز. نگاهی به صدای جیر جیر خود را در اینجا:

آن خان رانندهکه تا به حال برای اولین بار مورد آزمایش قرار COVID-19 مثبت است. این زمانی رخ داد که این بازیگر, همسر, Kiran Rao در راه او را به گوا و در مرز, در حالی که تحت اجباری تست راننده تست مثبت است. امیر خان و خانواده اش نیز تست شده و تا به حال آزمایش منفی است.

در مقابل کار این بازیگر در حال آماده سازی خود برای Laal سینگ Chaddha و سپس دیده خواهد شد در بازسازی Vikram Vedha.

همچنین بخوانید: Aamir Khan, سقوط دختر ایرا کار-کردن-در-خانه; تصویری می رود ویروسی

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net