Aamir Khan دختر ایرا خان می گوید او را “تفکر در مورد قدمت ثانیا Malhotra’

Aamir Khan دختر ایرا خان می گوید او را “تفکر در مورد قدمت ثانیا Malhotra’ – سرگرمی

به روز شده: Mar 28, 2020, 13:50 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ایرا خان مطمئن می داند که چگونه به گرفتن توجه در رسانه های اجتماعی و یا با پررنگ photoshoots یا اظهارات او را.

Ira Khan and Sanya Malhotra

ایرا خان و ثانیا Malhotra

در طول یک Q&A در رسانه های اجتماعی, Aamir Khan دختر ایرا کنایه آمیز است که او می خواهم به تاریخ ثانیا Malhotra پدر او را Dangal (2016) شرکت ستاره. یک فن پرسید: “چه شما به انجام این قرنطینه?” ایرا شات پشت “تفکر در مورد قدمت ثانیا Malhotra.”

ستاره دختر گفته می شود این بازیگر دوستان. ایرا مطمئن می داند که چگونه به گرفتن توجه در رسانه های اجتماعی و یا با پررنگ photoshoots یا اظهارات او را. بر خلاف او ساکت بابا ایرا نیست ذهن ایجاد یک هم بزنید.

صحبت در مورد زندگی حرفه ای خود را حرفه ایرا خان ساخته شده او را کارگردان با اولین یک تئاتر با عنوان تولید Euripides’ Medea. این بازی اقتباس از Euripides’ تراژدی یونانی Medea و ستاره امیر, پسر جنید خان و بازیگر هازل Keech در میان دیگران.

صحبت کردن در مورد او کارگردان اولین ایرا گفت: در یک تعامل رسانه ها: “وجود نداشت دلیل من برداشت تئاتر برای اولین بار و نه یک فیلم. من می خواهم به انجام هر دو آنها را در زندگی من است. من فقط اتفاق می افتد به کار در پشت صحنه و من تو را دیدم این مرحله و من فکر می کنم اجازه دهید این کار را. وجود دارد هیچ دلیلی که چرا من می خواستم برای انجام یک بازی و یک فیلم نیست.”

ستاره بچه نیز تلاش دست خود را در مدل سازی و قبلا به اشتراک گذاشته و چند عکس از خودش از او بسیاری از photoshoots.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de