فیصل خان که بیشتر به خاطر نقشش در ملا شناخته می شود، یادآور شد که چگونه کاران یوهار تهیه کننده-کارگردان به او در جشن تولد ۵۰ سالگی برادرش امیرخان توهین کرده است

Faissal Khan (File pic)

فیصل خان (عکس پرونده)

از زمان زوال سوشنت سینگ راجپوت در ماه ژوئن، بحث در مورد عمل ادعایی نپوتیسم در بالیوود سوخت تازه دریافت کرد. بسیاری از افراد مشهور از سقوط طعمه به آن باز شد. فیلمساز کاران یوهار و ماهش بهات از جمله وبلاگ هایی بودند که در رسانه های اجتماعی هدف قرار می گیرید و به اتهام دادن درمان ترجیحی به بچه های ستاره ترول می کردند.

در حالی که کانگانا Ranaut شده است به طور مداوم در مورد ‘مافیا فیلم’ و نپوتیسمدر صنعت فیلم آوازی ، در اینجا یکی دیگر از شخصیت های معروف از صنعت فیلم که نشان داد که چگونه سوگیری در صنعت وجود دارد ، به گفته او. او هیچ به جز بازیگر فیصل خان ،برادر سوپراستار امیر خان نیست. خان در مصاحبه Bollywood Hungamaای با بالیوود هونگاما حادثه ای را در باش تولد ۵۰ سالگی برادرش امیر به یاد آورد و در آنجا ادعا کرد که توسط کاران جور به او توهین شده است.

همچنین خوانده شده: Mrunal Thakur در تجربه نپوتیسم: در عملکرد جایزه برای یک بچه ستاره Snubbed شد

فیصل خان که با پورتال صحبت می کرد، گفت: «سوگیری و گروه گرایی در صنعت وجود دارد. تمام دنیا خراب است بنابراین صنعت به اندازه مبتکرانه نیست. همه به خودشون نگاه ميکنن . اگر کار شما فلاپ شود، با شما خوب رفتار نمی کنند؛ اونا حتي به تو نگاه نمي کنن و اين اتفاق براي من افتاده در تولد 50 سالگی برادرم، توسط کسی به پایین نگاه شدم، نمی خواهم این نام را بگيرم. ولي کاران جور با من عجيب رفتار کرد اون منو گذاشت زمين وقتی سعی می کردم با کسی صحبت کنم و سعی می کردم با کسی که با او صحبت می کردم قطع ارتباط کنم به من توهین کرد. بنابراین، بسیاری از چنین چیزهایی اتفاق افتاده است و حتی من از طریق آن بوده است. اين اتفاق براي من افتاده . مردم حاضر نميشن منو توي دفترشون ببرن بعد از ملا فکر می کردم مردم بعد از دیدن پیشه وری ام مرا در فیلم ها می گیرند، بنابراین عادت داشتم به دفاترشان بروم اما مرا به آنجا می نشستند. من با مدیران زیادی قرار ملاقات نمی گرفتم، بنابراین آن مرحله را هم دیده ام.»

همچنین بخوانید: Vidyut Jammwal مقایسه نپوتیسم به ‘گدا ضربه زدن در پنجره ماشین’: خارجی ها اغلب نامرئی در نظر گرفته

بر خلاف بحث ‘خودی در مقابل خارجی’ ، فیصل التماس به تفاوت. اون گفت بچه هاي ستاره هميشه بزرگش نميکنن . او می گوید: «این طور نیست که فرصتی برای خارجی ها وجود داشته باشد. در واقع بازیگران زیادی از بیرون آمده اند – شاه رخ (خان)، آکشای (کومار)، ایوشمن خوورانا، راجکوممار رائو، و البته سوشانت سینگ راجپوت. او اهل صنعت نبود. بنابراین بسیاری از بازیگران و بازیگران زن نیز از بیرون آمده اند.»

وی در ادامه افزود. “اگر پدر شما یک کارگردان بزرگ است پس او می تواند چند تماس و مردم به شما بازیگران، اما شما باید برای اثبات ارزش خود را در پایان. هیچ نظریه یا فرمولی برای موفقیت وجود ندارد. قرار است افراد جدیدی هم از خودی ها و هم از خارجی ها وارد شوند. در واقع من فکر می کنم که میزان فلاپ زدن خودی ها بیشتر از میزان خارجی ها است چون شما این شانس را بدست می آورد اما موفق نیستید.»

فیصل خان در حال حاضر بشود تا بازگشت، این بار هر دو به عنوان یک بازیگر و یک کارگردان اولین با فیلم جدید خود Faactory. عاشقانه هیجان انگیز ، خان مطمئن است که این فیلم خواهد شد گزاف گویی حرفه ای خود را دوباره در کانون توجه. اکران مورد انتظار برای فیلم او به سمت پایان سال است. “ما در حال تصمیم گیری بر روی پلت فرم OTT که در آن Faactory انتشار در سراسر جهان دریافت خواهید کرد، و ما یک تریلر خیلی زود منتشر خواهد شد.”

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار