Aamir Khan سکوت کمک نسبت Covid 19, باعث می شود بدون سر و صدا در مورد آن; مثل همیشه

Aamir Khan سکوت کمک نسبت Covid 19, باعث می شود بدون سر و صدا در مورد آن; مثل همیشه – سرگرمی

به روز شده: May 07, 2020, 19:55 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بر خلاف بسیاری از دیگر بالیوود ستاره های بزرگ, Aamir Khan تصمیم به تقویت سهم خود را از سهم PM-مراقبت در صندوق و در حال حاضر انجام می شود خود را کمی!

Aamir Khan Picture Courtesy: Mid-day Archives

Aamir Khan عکس حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

به تازگی ما در تلاش برای دریافت در تماس با امیر خان و تیم خود را در مورد این سهم در طول این زمان. با هر کس انجام کمی خود را در این زمان از مستند ما کنجکاو به دانستن چرا Aamir Khan سکوت در طول این زمان. یک منبع نزدیک به این بازیگر به ما می گوید که این بازیگر در حال حاضر ساخته شده کمک های خود را به ساعت مراقبت صندوق, وزیر ارشد صندوق امداد – COVID 19 فیلم کارگران انجمن و چند سازمان های غیر دولتی همراه با گسترش حمایت از دستمزد روزانه کارگران از فیلم بعدی Laal سینگ Chaddha در طول این مستند.

و پس از تحقیق بیشتر متوجه شدیم که او همواره خود را به کمک های مالی در سکوت و بدون هر گونه سر و صدا در اطراف آن! این که آیا آن شده است در مورد آوردن واقعیت به توده ها با Satyamev Jayate در سال 2012 و یا خود را بسیار خود ابتکار instating این Paani بنیاد با هدف آموزش مردم در حفاظت از آب, Aamir شده در آن است.

Aamir رفته مایل اضافی برای ارائه به صورت روزانه دستمزد کارگران کار خود را بعد Laal سینگ Chaddha. Laal سینگ Chaddha بود در میانه برنامه هنگامی که مستند رسید. او به خوبی می داند که چگونه تحت تاثیر قرار معیشت خود هستند و این واقعا باعث می شود برای مثال دیگر که بازیگر مجموعه ای است با کمک به کسانی که ستون فقرات ماشین آلات – حال دوباره سکوت.

وجود دارد تعداد کمی از مردم که علامت گذاری کمک های مالی خود را بدون هر گونه سر و صدا نسبت به یک علت و یک بازیگر و نیکوکار است Aamir Khan. زمان و دوباره زمانی که ملت نیاز به کمک, Aamir همواره در خط مقدم به گسترش حمایت خود را با تمام معنی.

خوب یک دلیل وجود دارد که چرا آنها می گویند- “دست چپ نمی دانم چه دست راست انجام شده است” و به نظر می رسد مانند, Aamir واقعا معتقد است در!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>