خرید رپورتاژ

Aamir Khan به خاطر پدر و فیلمساز طاهر حسین با قلبی در پست! – سرگرمی

به روز شده: Feb 02, 2020, 17:38 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

امروز فیلمساز و Aamir Khan پدر طاهر حسین سالگرد مرگ و بازیگر به یاد او با یک عاطفی و صمیمی پست در Instagram.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Aamir Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Aamir Khan

طاهر حسین یکی نام همه ما را به زمانی که آن را به هندی سینما. مرد بود یک تهیه کننده و کارگردان و حتی بازیگر. شناخته شده برای فیلم هایی مانند کاروان Anamika, Madhosh و Zakhmee خود سهم به ما سینما بود و بی پایان است.

در مورد شما نمی دانم, حسین بالیوود ستاره Aamir Khan پدر و این تنها به دلیل حسین را خوب درک درستی از هنر و صنعت خود را که پسر خود را شناخته شده است به عنوان کمال از بالیوود. این بازیگر واقعا به ارث برده و پدرش استعداد و سرسختی است.

امروز حسین 10th سالگرد مرگ و خان در برخی دلتنگ حالت. به او Instagram حساب او به برخی از عکس های دوران کودکی خود را با پدر سکس با بازیگر. او زیر نویس آن – به یاد پدر من. نگاهی به حق در اینجا:

حسین ساخته شده او تنها کارگردان قطعه کار با خان در سال 1990 با عنوان Tum Mere Ho. و آن را تنها در آن سال که خان تبدیل به یک پدیده دوباره با فیلمهای موفقیت ایندرا کومار Dil. امروز خان جعبه دفتر نفوذ بیش از آن است از معاصران خود. پس از همه, او کسی است که آغاز شده و همه باشگاه ها در بالیوود – 100-کرور (Ghajini) و 200 کرور روپیه (3 idiots) و 300 کرور روپیه PK).

این بازیگر در حال حاضر آماده سازی خود برای Laal سینگ Chaddha, همه برای آزادی در کریسمس سال 2020 خواهد شد که به دنبال آن Vikram Vedha بازسازی با سیف علی خان.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان