Aamir Khan ادای احترام به Rishi کاپور در توییتر تماس او را یک کودک از سینما’

 • 1/17

  Rishi Kapoor از روی علاقه به عنوان ‘Chintoo’ توسط خانواده و دوستان گذشته خود را در 30 آوریل سال 2020 پس از مبارزه با سرطان است. او 67. مرگ Rishi کاپور یکی از بالیوود بزرگترین سینمایی آیکون در زمان هر کس با شوک است. صنعت فیلم و طرفداران را به رسانه های اجتماعی خود را به سوگواری مرگ با کفر. اما به عنوان خانواده خود را (از طریق بیانیه خود) به درستی گفت: “Rishi Kapoor می خواهم به یاد آورد با لبخند نه اشک” ما به ارمغان بیاورد برخی از فهرست تصاویر از افسانه ای ستاره که تنها یک لبخند بر روی صورت خود.

 • 2/17

  یک عکس از سه-چهار ماه کودک قدیمی, Rishi بودن گهواره توسط هیچ یک دیگر از باور نکردنی Lata Mangeshkar. خواننده افسانه ای دیده می شود برگزاری یک کودک Rishi کاپور در آغوش او به عنوان او به نظر می رسد در wide-eyed. “سلام Lataji ببینید را با نعمت من تصویر من دو یا سه ماه. نعمت خود را همواره در من. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم. ممکن است من به اشتراک گذاری با جهان با ارسال آن را در توییتر ؟ این یک چیز بی ارزش تصویر برای من” Rishi Kapoor توییتی.

 • 3/17

  تک رنگ تصویر از Rishi کاپور روزهای کودکی همراه با بازیگر افسانه ای پرن. Rishi Kapoor reminisced یادگیری خود را روز در سینما با اشتراک گذاری این رجعت تصویر همراه با یک عنوان است که به عنوان خوانده شده: “مرد به مرد صحبت با افسانه – پرن سحاب. من انجام داده اند بیش از 30/32 فیلم با او. یک منحنی یادگیری!”

 • 4/17

  Rishi Kapoor برای او شناخته شده بود منحصر به فرد و غیر متعارف در پست های توییتر و این که دقیقا چگونه او خواست همه مبارک هولی’ این سال است. در نظر گرفتن به حساب توییتر خود او بود و در دوران کودکی عکس از خود و او نگاه واقعا زیبا و شایان ستایش و میانه آن: “یک برادر جوان خواسته امن و مبارک هولی به همه. مراقب باشید از Carona ویروس. [sic]”

 • 5/17

  این یکی را یک حماسه رجعت عکس از 7 به 8 سال Rishi کاپور همراه با آنیل کاپور و بونی کاپور در میان بسیاری دیگر جرعه جرعه در نوشابه است. او آن را به نام اصلی کوکا کولا تبلیغات. “اصلی کوکا کولا تبلیغات. بونی کاپور, Aditya Kapoor, Rishi Kapoor, توتو شارما و ناز بچه بداخلاق و لوس آنیل کاپور (حسن نیت ارائه میدهد عکس خالد محمد),” Rishi زیر نویس تصویر.

 • 6/17

  Rishi کاپور ساخته شده و اولین بازی خود را به عنوان یک بازیگر در سال 1970 کار خود را برای پدر راج کاپور در فیلم Mera Naam Joker. او رفت و به او سلطنت خود را بر این صنعت با چندین عاشقانه نقش منجر شود. “ممتاز به بخشی از این فیلم است. شات این در 1967/1968. منتشر شده در دسامبر 18 سال 1970” Rishi مشترک این عکس در توییتر نوشت و در کنار.

 • 7/17

  رجعت تصویر از اکران فیلم Mera Naam Joker. Rishi Kapoor مشترک این تصویر و زیر نویس: “Mera Naam Joker” منتشر شده در دسامبر 18, 1970 در اخبار سینما در بمبئی. در اینجا به عنوان یک نوجوان با “acrobat تکراری” دلقک از پدر و والاتر از آن است. را فراموش کرده و نام خود را. فقط روسی صحبت می کرد. اگر شما از دیدن این رفیق “Spaciba بولشوی tavarish”.

 • 8/17

  دوست داشتنی لحظه ای در یک قاب! به خاطر سپردن Manmohan Desai در سالگرد تولد او, Rishi Kapoor مشترک این تصویر و نوشت: “او با تمام Kapoors و بسیار علاقه مند بود از همه ما است. خدا برکت دهد!”

 • 9/17

  به عنوان کلاسیک فیلم فرقه Doosara Aadmi سنجش زمان 42 سال از زمان انتشار خود در 14 اکتبر 2019 Rishi کاپور در زمان قدم زدن پایین خط حافظه به اشتراک گذاشته شده و این رجعت عکس به مناسبت روز خاص. کلیک کنید تا به برخی از شخصیت افسانه ای نما با هم برای shutterbugs. یکی می تواند نقطه جوان یاش چوپرا با dapper منجر بازیگر Rishi و کارگردان فیلم رامش Talwar. “والاتر از Doosara Aadmi,” Rishi زیر نویس تصویر در توییتر.

 • 10/17

  Rishi Kapoor متعلق به نامی کاپور خانواده از بالیوود به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان اولین خانواده هندی فیلم. از اواخر نمادین بازیگر-فیلمساز راج کاپور, خود عموهای Shammi Kapoor و شاشی کاپور ستاره بیش از حد بزرگ شده اند برادران خود Randhir و Rajeev کاپور در زمان خود. Rishi Kapoor جان سالم به در با همسر بازیگر Neetu کاپور دختر Riddhima و پسر رانبیر. در تصویر: رجعت تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط Rishi Kapoor از پدر و مادر و خواهر و برادر. “کلاسیک. پدر و مادر من با برادر بزرگتر من (Randhir کاپور) و خواهر بزرگتر (Ritu Nanda)”, زیر نویس این بازیگر کهنه.

 • 11/17

  یکی دیگر از کلاسیک کلیک کنید! “این عکس به ضرب گلوله کشته شد در pancham نمایشگاه تالار تولد در اتاق نشسته/اقامت. آقا پشت سر من است Manna Dey سحاب اما مورد علاقه من ناصر حسین سحاب. از جمله یک عکس سرگرم کننده. آشا Bhonsle جی پخته شده برای ما که شب. Pancham نمایشگاه تالار را منتشر نشده از موسیقی چند فیلم regaled ما!” Rishi Kapoor زیر نویس این تصویر.

 • 12/17

  Rishi Kapoor با مادر محبوب خود را کریشنا راج کاپور. در تاسف به نوبه خود از وقایع یک روز پس از Rishi کاپور در زمان خاموش به نیویورک بعد از اینکه مبتلا به سرطان مادرش گذشت. Rishi نمی تواند حضور او آخرین آیین بیش از حد. “است که بسیار مایه تاسف است. من سمت چپ برای ما در تاریخ 29 سپتامبر و مادر من گذشت در اکتبر 1. او می دانست که من تا به حال قرارداد یک اختلال جدی. که کل دوره پس از سانحه برای من. من با من مشکل است. من نمی دانم که چه باید بکنید و من نمی باید گزینه ای چون من تا به حال به در نیویورک است. برادر من به من گفت که زمانی که من را وادار به عقب, از آن خواهد شد خیلی دیر است. همچنین من نمی استقامت و یا قدرت به” Rishi Kapoor گفته بود.

 • 13/17

  Rishi Kapoor خود را با برادران راجیو و Randhir کاپور و مادر کریشنا راج کاپور. “هر روز روز مادر!” – زیر نویس Rishi Kapoor.

 • 14/17

  همیشه بر روی بروید…….در فرودگاه! Reminiscing در مورد لحظه ای که او تا به حال برای گرفتن یک پرواز, Rishi Kapoor مشترک این رجعت تصویر که در آن او است نما گناه برای عکاسی با چشمان باز نگه داشتن یک کیسه کوچک با B. O. A. C نوشته شده بر روی آن. او زیر نویس عکس: “B. O. A. C. سابق بریتیش ایرویز. و نگاه که در عجله برای گرفتن پرواز خود را. همین حالا کمیک زیر بازوی راست و جوراب سفید.”

 • 15/17

  رفتن پاک! Rishi Kapoor مشترک این عکس نوشت: در کنار “خوب است که ریش شد بدست خلاص شدن از شر. این تصویر فرستاده شده توسط یک دوست است که در طول فیلمبرداری از حنا”

 • 16/17

  پس Rishi کاپور مرگ کاپور خانواده با صدور بیانیه ای رسمی جزئیات نهایی خود را ساعت ها در بیمارستان قبل از او در گذشت. “عزیز ما Rishi Kapoor گذشت مسالمت آمیز در 8:45 am IST در بیمارستان امروز (30 آوریل سال 2020) پس از دو سال مبارزه با leukaemia. پزشکان و کادر پزشکی در بیمارستان گفت که او نگه داشته و آنها را سرگرم به گذشته است. او باقی مانده خوشگذران و مصمم به زندگی را به کمال حق را از طریق دو سال از درمان در سراسر دو قاره است. خانواده و دوستان و مواد غذایی و فیلم های باقی مانده تمرکز خود را و هر کس که او را ملاقات نمود در این زمان بود شگفت زده در چگونه او اجازه نداد که بیماری خود را بهتر از او” سخن گفت.

 • 17/17

  “او به خاطر عشق از طرفداران خود را که ریخت و در از سراسر جهان است. در عبور خود را همه درک می کنیم که او می خواهم به یاد می شود با یک لبخند و نه با اشک” نازل شده است. شما واقعا یک Rockstar Rishiji!

  در تصویر: پس از رانبیر کاپور در فیلم Sanju ملاقات با, موفقیت, Rishi Kapoor مشترک این عکس نوشت: در کنار “من پرواز و پرواز هواپیما در 40,000 ft.امارات پرواز EK702 موریس به دبی در حال حاضر در زمان واقعی است. به سلامتی رانبیر! شما نمی دانید که چگونه افتخار پدر و مادر خود هستند. با تشکر از شما و خدا به شما برکت دهد. Aur bhi achcha kaam karo!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im