Aamir Khan رد گزارش ها از توزیع پول در کیسه های گندم روشن در توییتر

Aamir Khan رد گزارش ها از توزیع پول در کیسه های گندم روشن در توییتر – سرگرمی

به روز شده: مارس 04, 2020, 13:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

شد, Aamir Khan یکی از توزیع پول در کیسه های گندم چند روز پیش ؟ این بازیگر می گوید: او طول می کشد به توییتر برای روشن شدن همان!

Aamir Khan Picture Courtesy: Mid-day Archives

Aamir Khan عکس حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

اقتصاد هند دچار یک عقب نشینی عمده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و محروم بخش از جامعه به مراقبت گرفته شود از نظر مالی. در میان این فاجعه آن گزارش شد چند روز پیش که Bollywood Superstar, Aamir Khan توزیع پول در کیسه های گندم برای کمک به نیازمندان است. و وجود دارد بسیاری از گزارش های انجام دور در مورد کمک مالی خود را.

علاوه بر این, این ویدئو اشاره می کند که در درون هر یک بسته آرد وجود دارد 15,000 تومان در نقد و کامیون فرستاده شده توسط Aamir Khan. این بازیگر گرفته شده به حساب توییتر خود را برای روشن کردن یک بار و برای همه است که او بود که در پشت این کمک های مالی و اظهار داشت که شاید واقعی رابین هود نمی خواهید به فاش کردن خود است.

این چیزی است که او نوشت: – “بچه ها من هستم نه فرد قرار دادن پول در کیسه های گندم. آن هم یک داستان جعلی به طور کامل و یا رابین هود نمی خواهید به فاش کردن خودش!
ایمن ماندن.
عشق.
یک.” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

شب گذشته در مارس 3, او, آیا شرکت در من برای هند کنسرت برای جمع آوری پول برای قهرمانان گمنام که در حال مبارزه با این بیماری همه گیر. همراه او بود و همسرش, Kiran Rao و یکی از بازیگر فن-باشگاه ها در آن نوشته شده Instagram account برای به اشتراک گذاشتن تصویری از آنها آواز خواندن با هم. یک نگاه:

به عنوان به زودی به عنوان این مستند به پایان می رسد Khan خواهد شد مشغول عکسبرداری از Laal سینگ Chaddha است که میله میله به انتشار این سال در کریسمس و همچنین ستاره کارینا کاپور خان.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im