Aamir Khan تولد: کارینا کاپور خواسته او Laal سینگ Chaddha شرکت ستاره با اب زیر کاه selfie

Aamir Khan تولد: کارینا کاپور خواسته او Laal سینگ Chaddha شرکت ستاره با اب زیر کاه selfie – سرگرمی

به روز شده: May 14, 2020, 17:06 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

کارینا کاپور خان در زمان به او Instagram حساب به پست یک selfie کلیک روی یک هواپیما با Aamir Khan.

Image source: Instagram/@kareenakapoorkhan

منبع تصویر: Instagram/@kareenakapoorkhan

Aamir Khan تبدیل 55 روز شنبه. بازیگر دریافت قلب گرم شدن خواسته های مختلف از بالیوود مشهور است. او Laal سینگ Chaddha شرکت ستاره کارینا کاپور خان نیز او را آرزو تولدت مبارک اما در یک راه خاص.

Bebo به او در زمان Instagram حساب به پست اب زیر کاه selfie کلیک روی یک هواپیما با ستاره بود که سریع به خواب رفتن در حالی که بغل کردن بالش خود را. خوب Newwz بازیگر به اشتراک گذاشته تصویر و گفت: “من علاقه شرکت ستاره به @_aamirkhan را… بالش!” نگاهی به:

Laal سینگ Chadha علائم این مراسم از Aamir Khan با کارینا کاپور خان. شیمی بین ستاره شده توسط مخاطبان در خود فیلم 3 Idiots و در حال حاضر سال بعد آنها را بر روی صفحه نمایش خود را با آمیزش شیمی یک بار دیگر.

این فیلم یک بازسازی از تام هنکس-starrer فارست گامپ (1994) و گروگان راز سوپراستار (2017) مدیر Advait Chandan. این فیلم رفت و در طبقه در هفته اول نوامبر. Aamir مادر Zeenat حسین به mahurat کف زدن.

هفته گذشته این تیم تا به حال پیچیده کردن Chandigarh برنامه. پست جمع بندی این تیم لذت می برد برخی از لحظات نور و تعامل با یکدیگر در یک هتل محبوب در این شهر است. آنها همچنین میزبانی کوچک اما ویژه حزب به جشن wrap-up. حزب حضور داشتند توسط Aamir Khan و مونا سینگ.

نوشته شده توسط Atul Kulkarni فیلم است که کارگردان Advait Chandan و تولید شده توسط Viacom18 استودیو و Aamir Khan Productions. این فیلم قرار است برای ضربه زدن به تئاتر در کریسمس سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im