Aamir Khan و Kareena Kapoor Khan شوت Laal سینگ Chaddha آهنگ Jugnu

Aamir Khan و Kareena Kapoor Khan شوت Laal سینگ Chaddha آهنگ Jugnu – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 24, 2020, 11:38 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Aamir Khan و Kareena Kapoor Khan, شلیک به صورت یک آهنگ عاشقانه با عنوان Jugnu برای Laal سینگ Chaddha در پنجاب.

Aamir Khan and Kareena Kapoor Khan. File pics

Aamir Khan و Kareena Kapoor Khan. فایل عکس

پس از Aamir Khan های رمانتیک ترین پست در حالی که آشکار اولین نگاه از کارینا کاپور خان از Laal سینگ Chaddha در حال حاضر منجر جفت است که تمام مجموعه را به مخاطبان دوم آهنگ که یک آهنگ عاشقانه با عنوان Jugnu.

صحبت کردن در مورد آهنگ شلیک و تشکر حقگو آمیتا باتاچاریا و آهنگساز موسیقی Pritam مدیر Advait Chandan می گوید: “ما تا به حال یک انفجار تیراندازی Jugnu است که یک احساس خوب آهنگ عاشقانه با امیر آقا و کارینا خانوم. آنها چنین شگفت انگیز شیمی است که من نمی خواهم به تماس قطع! من نمی توانم صبر کنید برای افرادی که به تماشای این آهنگ. من نیمی از ذهن نشت آن خودم.”

بنا به گزارش ها هر دو این بازیگران خواهد بود romancing هر یک از دیگر در این عاشقانه آهنگ Jugnu ضربه بودن در پنجاب. جالب است که بخش عمده ای از فیلم به ضرب گلوله کشته شده است در پنجاب خود را.

Aamir Khan و Kareena Kapoor Khan سفر به پنجاب برای شلیک دوم آهنگ عاشقانه برای فیلم. آخرین باری که برای یک آهنگ عاشقانه بود Zoobi Doobi در 3 idiots (2009) و در حال حاضر آن را Jugnu از Laal سینگ Chaddha, که در آن ما می توانید ببینید سحر و جادو دوباره.

این فیلم که به ضرب گلوله در حدود 100 مکان در سراسر هند است. Aamir Khan طولانی عکسبرداری از برنامه های در پنجاب و کارینا کاپور خان دستکاری بین برنامه ها در بمبئی و پنجاب او به عنوان سفر به عقب و جلو.

نوشته شده توسط Atul Kulkarni, فیلم گروگان Advait Chandan و تولید خواهد شد توسط Viacom18 استودیو و Aamir Khan Productions. این فیلم قرار است برای ضربه زدن به تئاتر در طول کریسمس سال 2020 در سال آینده.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de