Aaditya Thackeray dubs Caddell جاده ها به عنوان فرهنگی فقرات بمبئی

Aaditya Thackeray dubs Caddell جاده ها به عنوان فرهنگی فقرات از Mumbai – اخبار

به روز شده: May 11, 2020, 08:06 IST | Hemal Ashar | بمبئی

از دید بالا جاده از Mahim به Siddhivinayak دوبله بمبئی فرهنگی فقرات گرفتن یک جراحی کشیدن صورت است که می رود فراتر از یک عابر پیاده-دوستانه پیاده رو

Kiran Dighavkar with his staff at the site of the vertical gardens on the back of the bus stops. Pics/Pradeep Dhivar

Kiran Dighavkar با کارکنان خود را در سایت از باغ های عمودی در عقب اتوبوس متوقف می شود. عکس/Pradeep Dhivar

دید بالا جاده از Mahim به Prabhadevi همچنین گاهی اوقات به نام Caddell جاده لقب گرفته است فرهنگی فقرات بمبئی توسط وزیر گردشگری Aaditya Thackeray.

جاده ای که اجرا می شود از طریق شیواجی پارک-تامي غرب در منطقه به دست آورده جاذب moniker به دلیل از بین مذهبی و تاریخی نشانه های نارسایی آن است. از سنت مایکل کلیسا به Mahim Dargah این Babasaheb Ambedkar Chaityabhoomi و Siddhivinayak معبد اصلی ادیان به نقاط عطف در طول مسیر.

این پس از آن “یک ویترین عالی بمبئی” گفت: Kiran S Dighavkar دستیار کمیسر ‘G-شمال’ بخش. “ما در این روند از یک جراحی کشیدن صورت برای کل نوار.”

هنگامی که ما در بازدید از این سایت Dighavkar بود در دست یک دسته از مدنی کارگران و مقامات نظارت ‘باغ های عمودی’ پشت دو اتوبوس متوقف می شود در شیواجی پارک. اتوبوس متوقف می شود فقط در خارج از ماهاراشترا پیشاهنگی و راهنماهای هال بود حداقل 35 گیاهان گلدانی قرار داده شده در پشت در ردیف های شسته و رفته به آنها نگاه پاک. “این مسیر را می بیند قابل توجهی ترافیک عابر پیاده. جانبازان دیده می شود راه رفتن را از Mahim را Laney به Siddhivinayak در روز سه شنبه ، ما می خواهیم آنها را به راه رفتن در پیاده رو, نه در جاده ها. حتی جاگر در شیواجی اجرای پارک در جاده ها. پیاده رو باید خود را در خارج از منزل در حال اجرا در دنباله. پشت اتوبوس متوقف می شود معمولا بسیار جنس بنجل با مردم خاراندن رنگ آواره ماشین وسایل خود مردم با استفاده از آنها به تف و قرار دادن غیر قانونی صورتحساب. ما می خواستیم زیبایی شناسی و این است دست آورد خوب پاسخ از مردم محلی” گفت: Dighavkar با اشاره به دو پرسنل “این پیشنهاد در آمد از Rupesh Pujari, باغبانی Asst. باغ Dept ‘G’ North Ward و Dnyandev Mundhe, Asst. سرپرست باغ “G’ شمالی.” Pujari گفت: “ما همچنین می تواند تماس های زیستی-دیوار. گلدان ثابت به قفسه. ما رشد این گیاهان در مهد کودک ما.”

 landscaping at the base of a treeمحوطه سازی در پایه یک درخت

Mundhe افزود: “در حال حاضر ما مشغول به کار در دو اتوبوس متوقف خواهد شد کار بر روی دیگران در مدت کوتاهی. وجود دارد چند لکه شناسایی شود.” حتی به عنوان ما صحبت کرد و BMC کارگر گفت: “من تو را دیدم یک زن دزدی یک گیاه از یکی از این گلدان. او با قرار دادن گیاه در کیف پول خود را و عجله دور. من بعد از او و او را گرفتار. من به او گفتم برای بازگشت به کارخانه و یا من می خواهم با پلیس تماس بگیرید. او انداخت گیاه در من و فرار کرد.”

BMC بالا برنج نیز لامسه در امتداد هر دو طرف شیواجی پارک پیاده رو با ‘هدایت کاشی’ برای کمک به نابینایان. یک باشگاه رسمی گفت: “آنها می توانند محل خود را نی بر روی کاشی و راهنمای خود را به اتوبوس متوقف می شود و یا توقف.” این درختان موجود در کشش نیز در حال landscaped. ما شاهد کارگران را کمی مسیر در پایه و کوچک اتومبیل های مدل ثابت شد به مسیر.

iran Dighavkar, assistant commissioner, ‘G-North’ ward
Kiran Dighavkar دستیار کمیسر, ‘G-شمال’ بخش

Madhukar Prabhu شیواجی پارک منظم بود که راه رفتن در مسیر به شست به Dighavkar. “عالی کار آقا,” او گفت:, و اضافه شده به این خبرنگار “عمودی باغ بسیار چشم نواز است. همه ما برای پروژه های که افزایش سبز و صلح از این فضا است.” Tarun Bhansali از شیواجی پارک گفت: محوطه سازی و باغ “یک ایده رمان و یکی است که می افزاید: یک عنصر به خوبی پوشیده آشنا مسیر است.” Dighavkar امضا کردن یک توجه داشته باشید خوش بین “ما باید در پایان خاصی اختصاص اتوبوس متوقف می شود اما به زودی ما یک مقدار زیادی از برنامه های دیگر مانند آب چشمه ، این بستگی به نوع ترافیک نقاط خاص داشته باشد. این یک پروژه در حال پیشرفت است.”

نشانه ها در بمبئی فرهنگی فقرات

  • کلیسای سنت مایکل
  • Mahim dargah
  • شیواجی پارک میدان
  • Babasaheb Ambedkar Chaityabhoomi
  • Veer Savarkar Smarak
  • مهاتما گاندی یادبود المپیک (MGMO), استخر
  • Laney بیمارستان
  • موسسه مدیریت هتل غذا تکنولوژی و کاربردی تغذیه و یا Dadar, غذا, کالج
  • شهردار سابق را به خانههای ساخته شده به بال Thackeray یادبود
  • Siddhivinayak Mandir

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im