خرید رپورتاژ

Aaditya Thackeray اطمینان دولت همکاری به بدن حاکم محلی – اخبار

منتشر شده در تاریخ: فوریه 13, 2020, 17:20 IST | PTI | بمبئی

این Yuva سنا رئیس ادعا که قبلی بی جی پی به رهبری دولت تا به حال موفق به کار در پشت سر هم با بدن حاکم محلی

Aaditya Thackeray

Aaditya Thackeray

اورنگبد: ماهاراشترا محیط زیست و گردشگری وزیر Aaditya Thackeray در روز شنبه مطمئن باشید دولت با همکاری و پشتیبانی به بدن حاکم محلی و شهرداری ها و شرکت های بزرگ در توسعه کار می کند.

او ادعا کرد که قبلی بی جی پی به رهبری دولت تا به حال موفق به کار در پشت سر هم با بدن حاکم محلی. Thackeray بود در گفتگو با خبرنگاران پس از برگزاری یک جلسه با مقامات صنعتی در شهرستان اورنگبد (گوشی) در Shendra. وزیر صنایع Subhash دسای نیز حاضر شد.

“این بدن حاکم محلی در اینجا مشغول به کار در ظرفیت کامل خود را, اما دولت قبلی بود نه گسترش همکاری های خود را. این است که هیچ بیشتر در مورد. ما از دولت این است که حمایت از سازمان ها و ما تصمیم به تسریع در پروژه های در حال بررسی است.”

“در ماهاراشترا Vikas Aghadi (MVA) دولت با دادن یک دست کمک به بدن حاکم محلی برای انجام پروژه های توسعه” Thackeray اضافه شده است. در این جلسه مقامات جلب توجه خود را نسبت به خواسته های مختلف مانند جاده اتصال بین Shendra و Bidkin گره های دهلی بمبئی صنعتی راهرو (DMIC) چهار laning از اورنگبد-پیتهن جاده و جداگانه interchange برای گوشی با Samruddhi بزرگراه, در میان دیگران.

وقتی پرسیده شد که در مورد جاده اتصال مسئله Thackeray گفت: “مقامات خواسته شده است برای ارسال پیشنهادات و دولت را در نظر آنها مثبت است.” او حاضر به اظهار نظر در مورد دایی و ماهاراشترا Navnirman سنا (MNS) رئیس راج Thackeray اتخاذ تهاجمی
pro-Hindutva ایستاده است.

“من در اینجا به بحث در مورد مسائل سیاسی و انتخابات. وقت آن است که به کار و نه به بحث در سیاست است. وجود زمان کمی برای انتخابات در اینجا پس از آن ما خواهد شد بحث” Thackeray گفت: در پاسخ به یک پرس و جو.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان