خوبی سزاوار شکستن: این ER, پرستار فقط به پایان رسید 15-تغییر ساعت و در مورد به تخریب و Call Of Duty: Warzone’


Illustration for article titled A Well-Deserved Break: This ER Nurse Just Finished A 15-Hour Shift And Is About To Get Destroyed In ‘Call Of Duty: Warzone’

در میان مداوم Covid-19 pandemic بیمارستان ادامه به ضعف و undersupplied هل دادن ملت ما حرفه ای پزشکی خود را به نقطه شکستن. خوشبختانه برای کسانی که در بازی وجود دارد برخی از زیبا راه هایی برای استراحت. این مورد برای سیاتل و تمام اطراف بازی قهرمان ساناز Moralez که در نهایت این فرصت را برای رفتن به خانه و منفجر کردن برخی از بخار پس از 15-تغییر ساعت با گرفتن کاملا غرق در ندای وظیفه: Warzone!

تبلیغات

در حال حاضر این چیزی است که ما به خوبی سزاوار شکستن!

کار در ICU است که به اندازه کافی شدید بدون هجوم ثابت coronavirus بیماران پس از کشیدن یک all-nighter در حال اجرا در اطراف بیمارستان و گرفتن چند ساعت از shut-eye Moralez بیش از به دست آورده و شانس را یک بار خاموش کنید و بارها و بارها sniped صرف لحظات پس از تخم ریزی به Verdansk. در حالی که دیگر در خط مقدم نبرد در برابر بیماری کشنده Moralez رایگان است به طور کامل قتل عام توسط یک باند 13 ساله فریاد او را به “دریافت” قبل از اینکه گی نوجوان شخصیت او جسد.

تبلیغات

بدیهی است که تقاضای گزاری تراشه بیش از یک دوجین از بیماران در طول دو شیفت و واقعی انسان زایل قبل از چشم او مطمئن است به یک جسمی و روحی تلفات در هر کسی. اما این که چرا آن را آنقدر بزرگ است که Warzone است که در اینجا برای اطمینان از او می تواند ذهن خود را خاموش همه استرس که fragged توسط یک پخته نارنجک قبل از اینکه کسی به نام [email protected] می افزاید: توهین به جراحت توسط knifing او آواتار بدن مرده.

برخی ممکن است کمی متزلزل تجربه بودن بیرحمانه متعلق به بدون اینکه قادر به دریافت تا آنجا که یک شات در یک دشمن قبل از برچیده با دقت هوایی اما از آن است که بیش از یک خوش آمدید مهلت برای کسی مثل Moralez که صرف ساعت پیش تا به حال به اطلاع گریان خانواده که خود را پدر بزرگ مرده بود از نارسایی حاد تنفسی. که کاملا نابود شده توسط یک گروه از زهاری tweens که شروع به هرزه نگاره پهپادهای اواخر در یک مسابقه است.

تبلیغات

پس از دیگری دلخراش تغییر که در آن او بود undersupplied و ضعف در میان ما فاجعه جهانی آن را شگفت انگیز است که می دانیم که Activson بود در اینجا برای کمک به این قهرمان بود بی رحمانه قتل عام توسط غریبه آنلاین. این که آیا آن را منفجر توسط یک نزدیکی معدن کمین توسط یک camper یا کشته تا به سرعت و بدون توضیح است که او را دوباره بررسی killcam و حتی سعی کنید به درک آنچه اتفاق افتاده است, Call of Duty: Warzone است که در اینجا به Moralez خوب کمی استراحت از همه جنون!

خیلی خوب متعجب پارسه? اجازه بدهید سه سلامتی برای Moralez و همه شجاع اولین پاسخ دهندگان وجود دارد که نیاز به مرتب کردن بر اساس از شیر فشار که فقط بازی های ویدئویی ارائه می کنند!

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im