بسیار جوان Ranveer Singh می پردازد ادای احترام به “جاویدان’ هالک هوگان hilariously نسخه سبک خود را

بسیار جوان Ranveer Singh می پردازد ادای احترام به “جاویدان’ هالک هوگان hilariously نسخه سبک خود را – سرگرمی

به روز شده: مارس 18, 2020, 13:41 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ranveer Singh اتحاد پیوست ارابه موسیقی های بازگشتی تصاویر در رسانه های اجتماعی و به او ارسال شده یک عکس از دوران کودکی خود را که در آن او می تواند دیده می شود کپی WWE Superstar هالک هوگان. شما نمی خواهید به دست این!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Ranveer Singh

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Ranveer Singh

که شده است در یک تاثیرپذیر سن خود و یا زندگی خود را ؟ و کسی که نیست شبیه سازی و یا سعی به تقلید از ستاره های بزرگ WWE در کودکی خود? همه ما! و این شامل Bollywood Superstar, Ranveer Singh بیش از حد. با توجه به تمام بالیوود مشهور هستند های بازگشتی و نهان تصاویر در Instagram و توییتر حساب خود را چگونه می تواند این بازیگر ماندن?

به او Instagram حساب او به اشتراک گذاشته است دوران کودکی تصویر که در آن او می تواند دیده می شود تقلید یا hilariously کپی کردن سبک WWE Superstar هالک هوگان که تمام جهان تماس به عنوان ” جاودانه هالک هوگان.’ افسانه شناخته شده بود به پاره کردن پیراهن خود را خاموش و جمعیت در عرصه رفتن از جا در رفته و سینگ کپی که سبک و بسیار زیبا با بهره گیری از انجام این کار است. حتی بیشتر سرگرم کننده است و عنوان آن نیز اتفاق می افتد به خط هوگان استفاده می شود شناخته شده است.

او نوشت: – “Whatcha gonna do, زمانی که Hulkamania اجرا وحشی بر شما!” #mondayfeeling پرتاب آن راه بازگشت به زمانی که #WWF زندگی بود. آگهی یک پوستر بر روی دیوار جاویدان @hulkhogan.” (sic) یک نگاه حق در اینجا:

و دوباره بالیوود مشهور نمی تواند خود را جلوگیری از اظهار نظر در این پست. Aditi Rao Hydari نوشت: – “Hahahahahahahah.” (sic), Ali Fazal نظر- “Hahahahahaha من می تواند گرما موسیقی و جمعیت!!” (sic) Esha Deol نظر با یک شکلک خنده و آنیل کاپور نوشت: – “Tigerrrrrrrrr.” (sic)

خوب سینگ واقعا می داند که چگونه برای سرگرم کردن طرفداران خود را حتی در حالی که در خانه نشسته است. در مقابل کار او را یک انسان را مشغول و با چند فیلم اندود شده تا. به عنوان به زودی به عنوان این مستند به پایان می رسد و همه چیز دوباره به حالت عادی ما باید امیدوارم دیدن نسخه از خود را بسیار در انتظار فیلم های 83. او همچنین Jayeshbhai Jordaar و تخت به زودی!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de