یک کاربر می پرسد Sonu Sood او را به یک مشروب فروشگاه نگاه آنچه که او برای گفتن

یک کاربر می پرسد Sonu Sood او را به یک مشروب فروشگاه نگاه آنچه که او برای گفتن – سرگرمی

منتشر شده: مه 25, 2020, 16:36 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Sonu Sood در حال حاضر ارسال تمام مهاجران از بمبئی به مربوطه زادگاه. در میان این یک کاربر در توییتر پرسید که آیا او می تواند او را به یک مشروب فروشگاه, این چیزی است که این بازیگر پاسخ داد!

Sonu Sood Picture Courtesy: Mid-day Archives

Sonu Sood تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

Sonu Sood است که به کمک بسیاری از مهاجران در طول چند هفته گذشته با ارسال آنها را به زادگاه خود. او شده است به طور فعال درگیر در توییتر و ساخت یک نقطه به پاسخ به تقریبا تمام افرادی که مایل به بازگشت به خانه.

اما یک کاربر به تازگی به حال یک سرگرم کننده و نه درخواست. او در زمان به حساب توییتر خود را و خواسته بازیگر اگر او می تواند او را به یک مشروب فروشگاه از خانه خود را. این بازیگر پاسخ ممکن است شما را در تجزیه.

نگاهی به توییت های خود را در اینجا:

Sood شده است تنظیم اتوبوس برای تمام مهاجران که در بمبئی پس از مصرف خرمالو مختلف از دولت های ایالتی و حال زمان برای تلاش های خود را در رسانه های اجتماعی. همانطور که در بالا به او شده پاسخ به تمام افرادی که در این شهر بمبئی و مطمئن شوید که رسیدن به خانه های خود را با خیال راحت.

صحبت کردن به اواسط روزاو گفت:”این اولین بار است که بسیاری از اتوبوس. ما مرتب برای میوه, وعده های غذایی و آب برای سفر خود را. این ماهاراشترا مقامات دولتی به ما کمک کرد در سازماندهی مدارک و اشاره ویژه ای به کارناتاکا دولت برای استقبال از مهاجران به بازگشت به خانه.” او ممکن است گسترش خدمات به کشورهای دیگر در سراسر شهرستان به عنوان به خوبی.

صحبت کردن در مورد آن گفت:”ما در آخرین مرحله از اخذ مجوز برای فرستادن مردم به Odisha, Jharkhand, Chhattisgarh و بیهار. ما باید برای کمک به این مهاجران به خانه با خیال راحت.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de