درمان به دوستداران کریکت کانادا T20 نیاگارا جشنواره می آید و پا زدن شروع می شود در جولای 16

درمان به دوستداران کریکت کانادا T20 نیاگارا جشنواره می آید و پا زدن شروع می شود در جولای 16 – ورزشی

به روز شده: Jul 02, 2020, 12:27 IST | همکاری محتوا | بمبئی

این مسابقات دارای تایید از شورای کریکت انتاریو و توسط سازمان نیاگارا باشگاه کریکت و Virsa بنیاد

در 16 جولای سال 2020 دیدنی کانادا را شاهد شادی و سرخوشی کریکت–طرفداران گرسنه در سراسر جهان آن را به عنوان مجموعه با کانادا T20 نیاگارا متحرک 2020 در نیاگارا کریکت مرکز. گسترش بیش از هفت روز T20 مسابقات میزبان 12 لیگ مسابقات به مدت شش روز به دنبال یک مقدماتی در مرحله نیمه نهایی در ماه جولای 22nd در 9.30 صبح (هندی زمان 7ساعت).

فینال برگزار خواهد شد در همان روز ، جولای 22 در ساعت 13.00 (هندی زمان 10.30 ساعت).
مسابقات لیگ برتر فوتبال برنامه ریزی خواهد شد در 9.30 صبح و ساعت 13.00 کانادا (زمان) در 16, 17, 18, 19, 20 و 21 جولای.

تیم برنده خواهد راه دور با 50000 دلار کانادا.

این مسابقات دارای تایید از شورای کریکت انتاریو و توسط سازمان نیاگارا باشگاه کریکت و Virsa پایه و اساس است. هدف از این رویداد را به کریکت برای طرفداران کریکت افزایش استعداد های محلی و ترویج کریکت کانادا.

چهار تیم – ونکوور ستاره مونکتون قهرمانان تورنتو ببر و آبشار شگفتی خواهد بود شرکت در این مسابقات است. یاد بازیکنان مانند Rizwan چیمه, کاپیتان – کانادا تیم ملی Bhupindar سینگ و Harmandeep سینگ جهانی T20 بازیکنان Navneet Dhaliwal, Ravindrapal سینگ و سیسیل پرویز کانادایی ملی بازیکنان خواهد بود بخشی از این T20.

این رویداد بسیار پیش بینی به عنوان آن را به پا زدن شروع رویدادهای ورزشی است که باید آمار گرفته در گذشته 100 روز به علت ادامه بیماری همه گیر.

کانادا T20 متحرک در حال رفتن به اولین مقام بزرگ مسابقات کریکت برای از سرگیری ارسال این مستند وضعیت.

طرفداران می توانید شاهد کانادا T20 نیاگارا متحرک زندگی می کنند از 16 جولای سال 2020 به 22nd جولای سال 2020 در یک ورزش, کانال شریک است.

چاپ شرکای برای این رویداد اواسط روز و گجراتی اواسط روز است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید https://canadat20niagara.com

و ما را دنبال کنید:

Facebook: https://www.facebook.com/CanadaT20NiagaraFest
Instagram: https://www.instagram.com/canadat20niagarafest/
توییتر: https://twitter.com/CanadaT20Fest

برای هر گونه نمایش داده شد رسانه ها لطفا تماس بگیرید: [email protected]

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de