یک شات در رستگاری

یک شات در رستگاری – اخبار

به روز شده: Apr 18, 2020, 05:38 IST | لیندسی پریرا | بمبئی

انزوا می تواند منجر به تغییر زندگی راه های به دنبال در جهان, اگر ما باز به آنها

Doctors prepare to enter Jijamata Nagar slum, a Coronavirus hotspot, in Worli to examine residents. Pic /Ashish Raje

پزشکان آماده شدن برای ورود به Jijamata نگر زاغه یک Coronavirus کانون در Worli به بررسی ساکنان. عکس /Ashish Raje

picاجتماعی فاصله سخت بود برای من. من به طور غریزی می دانست که نمی شود آن را با توجه به این که من تا به حال دهه را صرف تمرین هنر بودن anti-اجتماعی طولانی قبل از آن ساخته شده الزامی است. مادر من را بخواهید من برای رفتن به خارج تر اغلب زمانی که جوان بودم اما احساس کردم که باید به خاطر من من تنهایی خیلی بهتر و هنوز هم انجام دهید.

دوستان تماس خواهد بود روزانه, و من خشمگین نیاز به معاشرت در زمانی که همه من احساس انجام شد و در بستر دروغ و بخوانید. و به این ترتیب این دوره از انزوا مناسب من فقط خوب است.

از آن ساخته شده من متوجه چقدر دشوار برای دیگران هر چند با توجه به سیل از راهنمایی و ترفندها است که آغاز شده منتشر شود به منظور کمک به مردم برآید. آن را کامل حس توجه به این که ما حیوانات اجتماعی هستند و باید در اطراف افراد دیگر اگر ما برای زنده ماندن. همچنین با استفاده از مادرم به عنوان مثال من متوجه شدم که افرادی که به عنوان خوانده شده نمی گوش دادن به موسیقی و یا تماشای فیلم (و شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از آنها وجود دارد) مبارزه با انزوا به دلیل آن شروع می شود به آنها را تحت تاثیر قرار جسمی و ذهنی به عنوان.

به عنوان روز پیشرفت روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان و افراد مشهور در سراسر جهان شروع به دادن پیشنهادات در مورد چگونه ما می تواند مدیریت را از طریق این. برخی از توصیه می شود ایجاد برنامه های که ترکیب همه چیز را ما می خواستیم به انجام اما معمولا زمان نداشته است. ‘نوشتن آن کتاب’ گفت: یکی از تاثیر گذار. ‘شما باید منتظر به اندازه کافی بلند است و این بهانه ای مناسب.’ دیگران کبوتر به سریال تلویزیونی آنها قرار داده بود برای سال های گرفتار در کتاب آنها را به حال خود رها شده و کشف یک عشق برای اریگامی آنها نمی دانستند که آنها برخوردار است.

برای من این روز را صرف در مستند به همراه داشت یک نوع متفاوت از تجلی. آن را ساخته شده من روند بسیاری از آنچه در هند قرار داده بود خود را از طریق در ماه های قبل از این ویروس حمله به ما. من فکر کردم در مورد چگونگی این سال آغاز شد, همه چیز مثبت ما بر این باور خواهد برای ما اتفاق می افتد و چگونه ظالمانه و سرعت که رویای پژمرده. یک روزنامه نگار که فکر با صدای بلند آنچه باقی مانده بود کشته شود در نظر اخلاقی ورشکسته کشور مورد حمله قرار گرفت خستگی ناپذیر به سادگی به این دلیل که سوال او مطرح شده و معتبر بود.

این ویروس به ناچار تحت تاثیر قرار زندگی میلیون ها نفر در کشور ما از بین بردن معیشت خانواده ها و موسسات در راه ما ممکن است هرگز به طور کامل درک. آنچه در آن ممکن است همچنین فراموش متاسفانه ما را وادار به فراموش کردن زخم از نفرت بودند که خود inflected در ماه های قبل از این بحران است. در یک کشور است که یک میلیون و مشکلات و همچنین یک میلیون فرصت ما تصمیم به چشم پوشی از هر دو و تمرکز روی تعصب.

ما می تواند شروع سال 2020 با یک نگاه چرا بیکاری رو به افزایش است چرا درآمد بودند کاهش و یا چرا کسب و کار در حال حرکت بودند به کشورهایی که آنها را ارائه چشم انداز بهتر. ما می تواند خواسته اند سوال در مورد اینکه چرا زنان بیشتر و بیشتر در حال ترک هند نیروی کار در هر سال. ما می تواند نگاه کرد نشانه هایی از سراسر جهان به طور مداوم نشان میدهد که چگونه سازمان ملل که با رای افراد متعصبی به قدرت پرداخت برای انتخاب های خود را در راه است که آسیب غنی و همچنین ضعیف است. به جای ما تصمیم به اجازه تبلیغات برنده اجازه می دهد سیاستمداران هند برای انجام دقیقا چه انگلیسی آنهایی که انجام داده بود به ما یک قرن پیش. در انجام این کار ما توهین حافظه از کسانی که مرده به ما آزادی, اما که نمی زحمت به ما هم.

یکی امیدوار است این ویروس را ناپدید می شوند البته این راه زودتر بیماری های همه گیر را کم رنگ به تاریخ بشر است. من هم امیدوارم که این تغییر چگونه ما خودمان نگاه کنیم هر چند, و نیروهای ما را به رسمیت شناختن است که ما قرنطینه با هم چرا که ما مورد حمله قرار گرفتند به عنوان یک نژاد. آیا این تبعیض در میان ما حمله ما همه به طور مساوی. میلیون ها نفر از ما — دانشمندان و پزشکان و کارکنان بهداشتی درمانی — در سراسر جهان در پاسخ به آن با اعمال شجاعت رفتن بالا و فراتر از ندای وظیفه, افزایش فوق تعصبات به تکرار آنچه در آن به معنای انسان است.

من امیدوارم که یک احمق ساده شیوه ای که پس از چه این ویروس می کند به ما خواهد شد و ما را ترک مضروب اما شکسته نمی شود. من امیدوارم که آن را به ما یاد می دهد که زمانی که همه ما را تهدید به مرگ بسیاری از ما تصمیم به مبارزه برای بقیه از ما به عنوان یک ملت نه به عنوان گروه های از مردم جدا کاست دین یا زبان. من امیدوارم که سیاستمداران ما به یاد داشته باشید بیش از حد را انتخاب کنید به تمرکز بر روی آنچه که ما را متصل به جای خیالی مسائل مربوط به آنها با استفاده از به تقسیم.

وقتی که او نیست, رجزخوانی در مورد همه چیز بمبئی لیندسی پریرا می تواند تقریبا شیرین است. او توییتهای @lindsaypereira
ارسال بازخورد خود را به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de