یک مورد مشکوک حکمت

یک مورد مشکوک حکمت – اخبار

به روز شده: Apr 23, 2020, 07:27 IST | کلیتون Murzello | بمبئی

Wisden بعید است به تغییر سیاست خود را از چیدن پنج اطفال از سال از میان تنها کسانی که انجام شده در انگلستان, اما سفتی همیشه به دست آورد و آنها را تشویق بیش از سال است.

England's Andrew Strauss (extreme left), Robert Key, Ashley Giles and Steve Harmison, who were among Wisden’s five cricketers of the year, pose with a copy of the 2005 Almanack on April 6, 2005 in London. Marcus Trescothick, the fifth player to be honoured couldn't attend the function. Pic/Getty Images

انگلستان اندرو اشتراوس (چپ) رابرت کلید اشلی Giles و استیو Harmison بودند که در میان Wisden’s پنج اطفال از سال را در برخواهد داشت با یک کپی از 2005 Almanack در 6 آوریل 2005 در لندن است. مارکوس Trescothick پنجم بازیکن به افتخار بود نمی توانستم حضور در این تابع. عکس/گتی ایماژ

Clayton Murzelloعلائم این سال 40 سال برای Sunil Gavaskar نام بودن در میان Wisden اطفال’ Almanack پنج اطفال از سال در سال 1980 edition.

اگر Gavaskar طرفداران خود را به حال راه او را به ویژه در سال 1972 edition برای او شگفت انگیز اولین سال 1971. پس از غارت 774 اجرا می شود در غرب هند او به ثمر رساند نیم قرن در برابر انگلستان در خداوند و منچستر. اما برای یک بازیکن کریکت را به Wisden پنج او به انجام ستاره فیلم بر خاک انگلیسی.

در سال 1974 تور انگلستان Gavaskar آمار چه او بعدها نام خود را به بهترین تست صد در آزمون برای اولین بار در اولدترافورد. او به این ترتیب شرح داده شده خود را در قرن Sportsweek جهانی کریکت (ژانویه-مارس 1984): “آن نیز بسیار دشوار است روز به خفاش (ژوئن 8, 1974). آن بود سرد و باد می وزد و آن را نگه داشته در نم نم باران فقط به اندازه کافی به داوران ادامه بازی و نه ما را در خارج از زمین.”

در سال 1979 Gavaskar ناودان حماسی 221 در آزمون نهایی در این بیضی که در آن هند سقوط کرد نه کوتاه عظیم 438-هدف اجرا شود. او را به Wisden پنج بر این اساس است که عملکرد. تعجب می کنم که آیا Dicky Rutnagur نوشت که این مشخصات در Gavaskar در Wisden 1980 بود غرقه شدن در یک محجبه حمله Wisden را تاخیر در جمله Gavaskar در اواخر سال 1980 پس از 50 مسابقه تست. “Gavaskar ساخته شده است و پرونده های شکسته در تمام سطوح از بازی. تلنگر از طریق آماری بخش از Wisden هند همتای [کریکت هند] و نام خود را به آمار و ارقام تقریبا در هر صفحه” نوشت Rutnagur,

در روز یکشنبه تا اواسط روز ستون در هفته گذشته Gavaskar ارائه شده هیچ نشانه ای از حمایت Wisden سیاست با توجه به تنها اجراهای با زبان خاک و این واقعیت است که یک بازیکن می تواند کریکت سال تنها یک بار در زندگی حرفه ای او. Gavaskar با اشاره به Wisden امید بستن برای “دومین بهترین” و “پایین اجراهای” در پی استرالیا استیو اسمیت نمی مقدماتی به میان Wisden پنج برای این سال almanack چون 2019 خاکستر قهرمان انتخاب شد و در سال 2016.

در حالی که درست است که ناشران در حال حاضر از بین رفته کریکت هند سالانه به دنبال همان سیاست به عنوان Wisden آن بود که اساسا در مورد کریکت هند. بین المللی کریکت یکی تا به حال برای رفتن به تست کریکت در سرزمین های دیگر فصل.

غرب هند کریکت سالانه بیش از حد به حال عملکرد-در-ما-سواحل معیار برای اطفال از سال, اما جالب بود دوباره یک مجموعه کامل از کارائیب سالانه (سال 1970 تا 1991) به کشف چگونگی اواخر ویرایشگر تونی Cozier شروع به انتخاب کردن برای منطق در برابر سنت که آن را به کریکت سال افتخارات. در سال 1981 edition که او را شکست سنت Cozier نوشت: “ما پنج اطفال از سال عبارتند از, برای اولین بار یک بازیکن که قبلا انتخاب کرده اند اما از آن شده است از جمله به یاد ماندنی سال برای IVA ریچاردز که این خروج از هنجار عملا اتوماتیک.”

مالکوم مارشال و دزموند Haynes به نام اطفال از سال پنج بار در حالی که Curtly Ambrose صعود ‘hat-trick’ در سال 1990.

Wisden شکست سنت بیش از حد زمانی که آنها به نام VVS Laxman و زیمبابوه اندی گل در میان پنج تیم کریکت در سال 2002. در سپس ویرایشگر گریم رایت عبارت “Laxman بلافاصله یک استثنا” پس از خود را به یاد ماندنی 281 مقابل استرالیا در کلکته در سال 2001 در حالی که گل انتخاب شد برای سوء استفاده خود را در غیر فارسی سالن.

هنگامی که آن را به Wisden سال 1973 چهار از انتخاب پنج نفر استرالیایی – گرگ Chappell باب Massie دنیس Lillee و کیت Stackpole. انگلیسی pacer جان برف پنجم کریکت سال برای او 24 درها در سال 1972 خاکستر. اما من تعجب می کنم که چرا او نمی کنید که افتخار سال گذشته پس از بازی قابل توجهی در انگلستان مجدد 1970-71 خاکستر در استرالیا با 31 درها.

یک رودخانه بزرگ که از دست رفته بودن Wisden پنج بود استرالیا داگ والترز; به اندازه کافی خوب نیست نمرات در سراسر چهار آزمون تورهای به انگلستان است. Gundappa Viswanath بود کلاس دیگری عمل می کنند که هرگز نام در میان Wisden پنج اگر چه او به ثمر رساند 341 اجرا می شود که شامل یک صد در خداوند را در سال 1979 تور. Sourav Ganguly و MS Dhoni, دو, دوران مدرن ترین جشن کاپیتان بودند هرگز دریافت کنندگان Wisden کریکت را از سال افتخار. Ganguly به ثمر رساند دو تست قرن ها در سال 1996 تور و همچنین به رهبری هند پر زرق و برق در تابستان سال 2002 زمانی که تیم خود را مسجل به NatWest سری باور نکردنی در مد و به دنبال آن با نتیجه 1-1 در آزمون سری.

از تمام حساب های دیلیپ Vengsarkar را Wisden افتخار بود بیشتر شایع. او از جمله در سال 1987 نسخه بعد سری-تأثیر عملکرد در سال 1986 زمانی که او برای اولین بار غیر انگلیسی به نمره سه قرن در خداوند. Vengsarkar نمی یاد بودن بیش از حد هیجان زده هنگامی که او تحویل داده شد اخبار خاص خود را برای ورود به Wisden اما یاد گرفتن Padma شری در سال 1987 که مصادف با دوره ای بود که او شماره یک رودخانه در جهان در Deloittes امتیاز.

Sachin Tendulkar از آن ساخته شده در سال 1997 edition در حالی که آنیل Kumble در سال 1995 شد اولین بار هندی پس از KS Duleepsinhji به رسمیت شناخته شده خود را برای اجرای برنامه در شهرستان کریکت – 105 درها در 17 بازی برای Northamptonshire. Kumble را همکار Bangalorean Rahul Dravid وی به عنوان یک کریکت سال برای اجرای فوق العاده خود را در سال 1999 در جام جهانی. و اگر نه این بود که او heroics در سال 1983 جام جهانی mohinder می Amarnath نمی توانست در میان Wisden پنج در سال 1984; اجرا خود را-سنگین فصل 1982-83 وجود.

اگر در فارسی-انگلیسی-خاک, سیاست, محمد Azharuddin مانند Gavaskar در سال 1972 توانست یکی از Wisden انتخاب پنج در سال 1985 پس از سه قرن در یک ردیف در مقابل دیوید Gower تیم در هند. اما Azharuddin رو به صفحات 1991 edition برای والای خود را پنبه حلاجی شده در انگلستان در سال قبل است. راوی بنارس را ساخته اند آن را در همان نسخه برای دو قرن در سال 1990 سری, اما آن را یک افتخار او تا به حال به پایان رسید ، جالب اینجاست که بنارس خواسته شد برای نوشتن یک مقدمه به Wisden در هند گلچین در سال 2011. “من هرگز نمی شد Wisden کریکت سال هر چند من می خواهم به فکر می کنم من یک بار یا دو بار. اما زمانی که من نگاه نام از 15 سرخپوستان که انتخاب شده اند در آخرین 77 سال, من درک می کنم که چرا. Wisden اتحاد مندرج باارزش ترین افسانه کریکت هند,” او نوشت. آن, است, اما وجود دارد یک احساس غیر قابل اجتناب است که Wisden برای آن احترام بسیار بیش از حد در مورد زبان انگلیسی کریکت از آنچه در آن باید با توجه به دور و گسترده کریکت گسترش یافته است. در عین حال ما می خواهیم به یک نیش آن است. ما می دانیم که آن را شبیه به فست فود اما بدون توجهی ادویه هندی در مخلوط آن را هنوز هم نمی باید کامل عطر و طعم. شاید ما باید در واقع نگه داشتن یاد خودمان که Wisden اطفال’ Almanack لیگ کریکت محور محصول.

اواسط روز, گروه ورزشی, ویرایشگر, کلیتون Murzello یک شخصیکه در استعمال کلمات صحیح با یک موضع باز. او توییتهای @ClaytonMurzello ارسال انتقادات و پیشنهادات خود را به [email protected]

نظرات بیان شده در این ستون به فرد و اصلا نشان دهنده آن از کاغذ

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de