#9pm9minute: ساعت نارندرا میاد رادیویی شهرستان ابتکار

#9pm9minute: ساعت نارندرا میاد رادیویی شهرستان ابتکار – اخبار

انتشار: May 06, 2020, 21:44 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در نظر گرفتن به حساب توییتر خود نخست وزیر نارندرا قدردانی #9pm9minute ابتکار رادیو شهر در یک نگاه!

Narendra Modi Picture Courtesy: Mid-day Archives

نارندرا تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

نخست وزیر هند آقای نارندرا مودی اعتراض به همکار سرخپوستان که آنها خاموش کردن چراغ خانه های خود را و نور شمع diyas مشعل لامپ در یکشنبه, آوریل 5 ساعت 9 به مدت 9 ساعت به منظور نشان دادن وحدت به مبارزه علیه وحشتناک Coronavirus. تمام ملت گرد هم آمدند تا در حمایت از این ابتکار است. رادیو شهر هند پیشرو شبکه رادیویی از این قاعده مستثنی بود به این و دریافت یک پاسخ قاطع از شنوندگان در سراسر کشور.

رادیو شهر به دادگاه تجدید نظر به تمام آن 69 میلیون شنونده در سراسر 39 شهرستانها و 12 متحده به گرد هم می آیند و نشان دادن حمایت به سمت ابتکار. رادیو شهر ارسال یک صدای جیر جیر در توییتر رسمی خود رسیدگی @radiocityindiaurging شنوندگان آن به گسترش مثبت برای مبارزه با COVID-19 با هم. محترم PM قدردانی رادیو شهرستان ابتکار و بازتوییت با یک نظر- “با تشکر از شما برای تلاش های خود را بیشتر به هم در سراسر هند @radiocityindia. #9pm9minute.” (sic)

نگاهی به جیر حق در اینجا:

در 5 آوریل سال 2020 ساعت 9 رادیو شهر شنوندگان و RJ را در سراسر کشور ارسال شده تصاویری از خانه های خود را با diyas و شمع در حمایت از نخست وزیر را دید. علاوه بر این رادیو شهر انجام داده است ابتکار رادیو شهر ka سلام تاج مبارزان ke naam به تحسین تلاش های پزشکان و پرستاران و پلیس که در حال fronting این وضعیت و نگه داشتن ما امن است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im