9baje9minute: عرفان Pathan تماس برای ‘کامیون های آتش نشانی’ پس از شهروندان سوء استفاده او را در توییتر

9baje9minute: عرفان Pathan تماس برای ‘کامیون های آتش نشانی’ پس از شهروندان سوء استفاده از او در توییتر – ورزشی

به روز شده: May 07, 2020, 13:11 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سابق هند همه طفیلی عرفان Pathan در زمان به رسانه های اجتماعی گفت: آن همه خوب بود تا مردم شروع به ترکیدن کراکر و که نیست رفته و با برخی از

Irfan Pathan. Picture Courtesy/ Irfan's Instagram

عرفان Pathan. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ عرفان را Instagram

با نارندرا نخست وزیر درخواست همه شهروندان این کشور به بیرون و نور شمع diyas یا مشعل چراغ ساعت 9 در 5 آوریل سال 2020 برای یک دوره 9 دقیقه برای نشان دادن همبستگی خود در برابر شیوع کروناویروس وجود دارد غیر معمول صحنه با برخی از مردم از مصرف آن بیش از حد توسط ترکیدن کراکر.

سابق هند همه طفیلی عرفان Pathan گرفت و به سایت میکرو وبلاگ نویسی توییتر به حالت که همه چیز خوب پیش رفت تا زمانی که سرشار از کراکر آغاز شد. این گفته نه پایین رفتن بیش از حد به خوبی به خوبی با برخی از شهروندان که پس از آن شروع به سوء استفاده از او.

در نظر گرفتن به, توییتر, عرفان Pathan گفت: “خیلی خوب بود تا زمانی که مردم شروع به ترکیدن کراکر #IndiaVsCorona (sic.)”

به این بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی شروع به دعوت او نام و حتی در آورده خود احساسات مذهبی او را خراب کردن. اما عرفان ماند آرام و بعدها نوشت: “ما نیاز به کامیون های آتش نشانی می تواند به تو کمک کند ؟ شده @twitter_fa.”

قبلا یادآوری شهروندان است که هند “هنوز هم در وسط یک مبارزه” در میان شیوع کروناویروس سابق هند کریکت Gautam Gambhir تا به حال دو جنگ جهاني در کسانی که پشت سر هم کراکر در روز یکشنبه.

“هند اقامت در داخل! ما هنوز در وسط یک مبارزه است. یک مناسبت به پشت سر هم کراکر!” Gambhir گفت در توییتر پس از ترقه و سوخته شدند و در نقاط مختلف کشور است.

هند خاموش-عنکبوتی که تار میتند Harbhajan Singh همچنین ناودان کسانی که با توسل به ترکیدن کراکر. “ما را به پیدا کردن یک درمان برای, تاج, اما چگونه ما می رویم برای پیدا کردن یک درمان برای حماقت,” Harbhajan توییتی.

کل ورزش برادری تا به حال به عضویت این کشور در نشان دادن همبستگی خود در مبارزه با این سرعت در حال گسترش COVID-19 همه گیر است که تاکنون بیش از 100 زندگی در کشور است.

ورودی از IANS

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>