’83: Ranveer Singh, بازسازی, Kapil توسعه را از یاد برد لحظه از جام جهانی سال 1983; نگاهی به

’83: Ranveer Singh, بازسازی, Kapil توسعه را از یاد برد لحظه از جام جهانی سال 1983; نگاهی – سرگرمی

انتشار: Mar 07, 2020, 13:48 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ranveer Singh, که در تصویر می کشد شخصیت نمادین سابق, هندی, کاپیتان, Kapil توسعه مشترک یک عکس از او و بلند کردن اجسام با شکوه جام جهانی, جام

Image source: Instagram/@ranveersingh

منبع تصویر: Instagram/@ranveersingh

هیجان در اطراف این فیلم 83 بسیار زیاد شده است و مورد ستایش قرار داد به عنوان بزرگترین فیلم های ورزشی سال. ما را هیجان انگیز تر نگاه اجمالی به Ranveer Singh مشترک یاد بصری خود را بلند کردن اجسام با شکوه جام جهانی جایزه. این بازیگر که در تصویر می کشد شخصیت نمادین از سابق هند کاپیتان Kapil برنامه نویس در فیلم های ورزشی, شباهت غیر طبیعی به زندگی واقعی کاپیتان. نگاهی به:

در سال 1983 تیم کریکت هند برنده جام جهانی کریکت در انگلستان است. این اولین بار است که هر تیم به غیر از غرب هند تا کنون موفق به کسب جام جهانی است. و آن را اولین بار است که یک تیم برنده هر مسابقات معتبر.

به تازگی واقعی و حلقه پیراهن 83 بازدید چنای در کنار ace مدیر Kabir Khan و ورزش های پر زرق و برق آشکار وجود دارد با رسمی نگاه اول راه اندازی آن صورت گرفت. از سفر با “Kapil را شیاطین” روی آن نوشته شده است به رقص قلب خود را در میان شیرینی این رویداد در چنای شد یک بمب دارای قدرت تخریبی.

این پوستر قطعا به ارمغان می آورد لبخند به هر یک از ما چهره ها و Ranveer Singh acing نگاه در حال حاضر واز همه ما – ریشه برای حلقه زندگی 83 تیم ملی به عنوان آنها را از نو خلق با شکوه لحظه بر روی صفحه نمایش.

تکیه سرگرمی و فانتوم فیلم در حال حاضر 83 یک Kabir Khan, تولید فیلم. این فیلم تولید شده توسط Deepika Padukone, Kabir Khan, Vishnu Induri, Sajid Nadiadwala, فانتوم, فیلم تکیه سرگرمی و 83 فیلم Ltd. 83 به کارگردانی کبیر خان. یک تکیه سرگرمی و ضبط و پخش تصاویر انتشار میله میله در 10 آوریل سال 2020 در Hindi Tamil & تلوگو.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im