80 درصد cybercrimes مواجه ماهاراشترا دانش آموزان مدرسه گزارش نشده برو: بررسی

80 درصد cybercrimes مواجه ماهاراشترا دانش آموزان مدرسه گزارش نشده برو: بررسی – اخبار

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 14:11 IST | سرپرستان |

تحقیقات نشان داده که 37 pc از دانش آموزان نشان داد که آنها تحت تاثیر نوعی از جرایم از جمله حساب خود را از هک شدن, مزاحمت سایبری, تهدید آنلاین, آزار و اذیت توسط غریبه ها و حتی دریافت محتوای مستهجن

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

حداقل 80 درصد از دانش آموزان در ماهاراشترا بین سن 10-17 نیست گزارش cybercrimes آنها به صورت آنلاین به پدر و مادر خود معلمان و پلیس یک بررسی جدید نشان داد در روز پنج شنبه.

مطالعه انجام شده با 1,148 کودکان مشغول به تحصیل در 6-9 استاندارد در سراسر 18 مدارس در ماهاراشترا نشان داد که 33 درصد دانش آموزان حذف محتوا به دلیل که آنها هدفمند برای cybercrimes در حالی که 31 درصد به اطلاع دوستان خود را در مورد آن.

این نظرسنجی توسط یک سازمان غیر انتفاعی راه اندازی مسئول Netism و سایبری بنیاد صلح, Maharashtra State شورای تحقیقات آموزشی و آموزش (MSCERT) انجام شد بین اکتبر 2019 به فوریه سال 2020 به درک استفاده از اینترنت روند از کودکان در ماهاراشترا.

تحقیقات نشان داده که 37 درصد از دانش آموزان نشان داد که آنها تحت تاثیر نوعی از جرایم از جمله حساب خود را از هک شدن, مزاحمت سایبری, تهدید آنلاین, آزار و اذیت توسط غریبه ها و حتی دریافت محتوای مستهجن.

“میلیون ها نفر از کودکان و نوجوانان در ماهاراشترا امروز در معرض بودن به cybercrimes با توجه به سهولت دسترسی و گمنامی که اینترنت ارائه می دهد” Sonali Patankar بنیانگذار جمهور مسئول Netism در بیانیه ای گفت:.

“ما نقاط تحقیقات به این واقعیت است که شرکت های فن آوری هستند stringently حفظ منافع کودکان نسبت به حصول اطمینان سایبری خود تندرستی” Patankar اضافه شده است.

نتايج نشان داد که حداقل 60 درصد از دانش آموزان مواجه جنایات دیگر مانند cyberstalking قمار آنلاین و بدن بشود اضافه شده به نامناسب گروه های آنلاین, تهدید آنلاین و غیره.

با توجه به مطالعه 46 درصد از دانش آموزان نشان داد که آنها وابسته به معتاد به دستگاه های خود را (تلفن, قرص, کامپیوتر) و آن را تحت تاثیر مطالعات خود را. این گزارش همچنین نشان داد که واتساپ و Infinite هستند-استفاده از برنامه های کودکان در کشور در حالی که PUBG و GTA محبوب ترین بازی های آنلاین در میان کودکان است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>