7 سال از Aashiqui 2: چگونه Shraddha Kapoor شد یک شبه ستاره شده است و غیر قابل توقف زمان!

7 سال از Aashiqui 2: چگونه Shraddha Kapoor شد یک شبه ستاره شده است و غیر قابل توقف زمان! – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Apr 26, 2020, 16:51 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

شده است و هفت سال پس از فیلمهای Aashiqui 2 ساخته شده است که Shraddha Kapoor یک شبه ستاره و احساس و امروز او همچنان در حال غیر قابل توقف!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Shraddha Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Shraddha Kapoor

شده است و هفت سال پس از Mohit Suri را Aashiqui 2, بازیگران Aditya Roy Kapur و Shraddha Kapoor بیرون آمد. این بازیگر به مدت یک شب ستاره و احساس و شخصیت او Aarohi همچنان به یاد او تند و تیزی و بی گناهی و البته آواز.

هر سال بازیگر آیا چیز خاصی در این روز به مناسبت این موسیقی فیلمهای سالگرد و در این سال از این قاعده مستثنی بود. او نه تنها خود را تغییر Instagram نام برای او نام صفحه نمایش از فیلم ها و عکس های جدید از یکی از آن عکسهای بلکه آپلود یک کولاژ از برخی از فیلم صحنه برای ایجاد یک تصویر زیبا.

این است که واقعا نوآورانه و خلاق در راه خود را برای جشن فیلم را از دست ندهید این پست:

Shraddha Kapoor است که به خوبی شناخته شده برای همیشه ارائه بازدید همراه با یک شخصیت جدید و مطالب تازه با هر پروژه. Shraddha که عاشق همیشه مایل به سعی کنید چیزی جدید است غیر قابل توقف از آنجایی Aashiqui 2.

پس از Aashiqui 2, گرفتن هیچ معافیت, Shraddha دیده می شد در Ek Villain که در آن شخصیت پر از زندگی فوق العاده بود تازه. فراموش نمی ABCD 2 که در آن Shraddha رقص کاملا به سرقت برده قلب. Shraddha نشان داد او تطبیق پذیری عامل و مخاطبان حیرت زده شد چگونه بازیگر می تواند در قالب خودش را در هر راه ممکن است.

ریخته گری خودش را به یکی دیگر از شخصیت جدید, Shraddha دیده می شد انجام برخی از لگد و مشت در Baaghi. این بازیگر داده است به یک چرخ فلک از بازدید و یک رول به عنوان بازیگر انتخاب پروژه های با کیفیت بیش از کمیت و در این مجموعه از هم جدا. Shraddha می داند که چگونه برای درمان طرفداران خود را با بهترین شخصیت های که در آن مطالب تازه همیشه شکار Shraddha.

در این کار جلو, Shraddha دیده خواهد شد در یک Luv Ranjan کارگردان در کنار رانبیر کاپور. بازیگر basking در موفقیت Baaghi 3. واقعا ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید چه این جفت تازه به صورت دم کرده برای ما!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>