7 از بهترین وب سایتها برای دانلود زیرنویس برای فیلمهای شما

زیرنویس ها ممکن است راه بهینه برای تماشای یک فیلم نباشند ، اما اغلب آنها یک شر ضروری هستند. چه در شنیدن صدای سخت ، چه در محیطی پر صدا و یا به سادگی تماشای فیلم با زبان خارجی ، به زیرنویس ها نیاز دارید.

خوشبختانه ، دنیای خوب اینترنت تلاش کرده اند تا برای هر فیلم موجود ، پرونده های زیرنویس ایجاد کنند. شما فقط باید بیرون بروید و آنها را بگیرید. در اینجا بهترین وب سایت ها (و منابع دیگر) برای بارگیری زیرنویس های فیلم وجود دارد.

توجه: بسیاری از این سایتها دارای پشتیبانی تبلیغاتی هستند و برخی از تبلیغات می توانند کاملاً مزاحم باشند. توصیه می کنیم هنگام مراجعه به آنها از adblocker استفاده کنید.

مرتبط: نحوه دانلود زیرنویس به صورت خودکار در VLC

1. زیرنویس انگلیسی موجوساب
صریح و زیرنویس انگلیسی زیرنویس ها دارای مخزن زیرنویس برای هزاران فیلم از سراسر جهان ، و از همه دوره ها است. مطمئناً زیرنویس های مورد نیاز برای بلاک های اخیر را پیدا خواهید کرد و ممکن است در پیدا کردن زیرنویس برای فیلم های مبهم فرانسوی از دهه 60 نیز خوشحال باشید.

زیرنویس های فیلم وب سایت های انگلیسی را دانلود کنید
نمایش های تلویزیونی زیادی نیز در اینجا وجود دارد – از جمله فصل های اخیر Game of Thrones و Good Girls.

استفاده و پیمایش آسان است و برخلاف بسیاری از سایتهای زیرنویس که کمتر معتبر در آنجا هستند ، HTTPS امن است. این بدان معنا نیست که باید اطلاعات شخصی دیگری را در آنجا وارد کنید ، اما همچنان یک کیفیت خوب سایت است.

2. VLC
از نظر فنی وب سایت نیست ، اما با توجه به اینکه VLC پرکاربردترین پخش کننده ویدیو در رایانه های شخصی است و مانند بسیاری از وب سایت ها آزاردهنده آزاردهنده پر نیستند ، لازم به ذکر است.

بله ، با استفاده از VLC می توانید زیرنویس های فیلم را مستقیماً در هر فیلمی که در آن لحظه مشاهده می کنید بارگیری کنید. با باز شدن فیلم ، به سادگی روی مشاهده در بالای پنجره VLC کلیک کنید ، سپس بر روی VLsub کلیک کنید و زیرنویس های آن فیلم را از آنجا جستجو کنید.

3. Podnapisi
Podnapisi یکی از بهترین سایت های زیرنویس انگلیسی در اینترنت است. زیرنویس های جدید برای فیلم های جدید هر روز بارگذاری می شود ، به همراه رتبه بندی کاربران ، ایده ای درباره کیفیت آنچه را که بارگیری می کنید به شما ارائه می دهند.

بهترین سایت ها برای دانلود زیرنویس Podnapisi

می توانید با استفاده از موتور جستجوی پیشرفته ، زیرنویس ها را با کلمات کلیدی ، سال ، انواع فیلم و چندین دسته دیگر جستجو کنید. زیرنویس هایی برای سریال های تلویزیونی و همچنین فیلم هایی از آخرین فیلم ها تا فیلم های مختلف از چند دهه قبل وجود دارد ، بنابراین شما خیلی مطمئن هستید که آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

4- فرعی
Subcene یکی از محبوب ترین سایتهای دانلود زیرنویس است که دارای بانک اطلاعاتی عظیمی از فیلم ها و نمایش های محبوب از سراسر جهان است. زیرنویس ها به صورت روزانه توسط کاربران و صاحبان سایت اضافه می شوند و به زبان های زیادی در دسترس هستند.

زیرنویس دانلود Subcene 1
این سایت دارای یک رابط کاربری ساده و کاربر پسند است که به کاربران امکان می دهد زیرنویس ها را با زبان فیلتر کنید. و اگر نمی توانید زیرنویس مورد نظر خود را پیدا کنید ، ویژگی “درخواست زیرنویس” وجود دارد که می توانید از آنها برای درخواست زیرنویس هایی استفاده کنید که در پایگاه داده آنها وجود ندارد.

5. جستجوگر زیرنویس
Subtitle Seeker برای بارگیری زیرنویسها رویکرد متفاوتی را اتخاذ می کند. این سایت به جای داشتن مجموعه زیرنویس مشارکتی (توسط کاربران سایت) ، نتایج بیش از بیست سایت بارگیری زیرنویس را به خود جلب می کند. اگر بتوانید زیرنویس های مورد نظر خود را در جای دیگر پیدا کنید ، بسیار جامع است ، و این بهترین مکان را برای شما رقم می زند.

سایت زیرنویس جستجوگر
نکته خوب در مورد Subtitle Seeker این یک رابط کاربری ساده و کاربر پسند است که توسط بسیاری از کاربران پیمایش شده است. در صفحه اصلی نوار جستجو و بخش هایی برای زیرنویس های اخیر برای فیلم و نمایش های تلویزیونی پیدا خواهید کرد.

مرتبط: چگونه به راحتی زیرنویس های فیلم را در لینوکس بارگیری کنید

6. TVSubtitles.net
وب سایت Tvsubtitles.net
TVSubtitles.NET سایت عالی دیگری است که می توانید برای بارگیری زیرنویس ها به آن اعتماد کنید. این وب سایت دارای رابط تمیز و قابل استفاده است. زیرنویس ها به دو دسته تقسیم می شوند: فیلم و نمایش تلویزیونی. این امر پیدا کردن زیرنویس های مورد نظر را آسان تر می کند. همچنین ، اگر یک فایل زیرنویس دارید که دوست دارید با دیگران به اشتراک بگذارید ، سایت انجام این کار را برای شما آسان می کند.

7. OpenSubtitles
وب سایت Opensubtitles
OpenSubtitles یکی از بزرگترین پایگاه داده های زیرنویس ها در اینترنت است. این وب سایت به چندین زبان موجود است و به احتمال زیاد زیرنویس ها را به هر زبانی پیدا خواهید کرد. همچنین دارای یک ابزار جستجوی عالی است که به شما امکان می دهد جستجوهای خود را بر اساس سال ، کشور ، نوع / ژانر ، فصل یا قسمت فیلتر کنید. ابزار جستجوی پیشرفته آنها از بهترین مواردی است که به صورت آنلاین پیدا خواهید کرد.

آیا می خواهید بیشتر با VLC خنجر بزنید؟ در اینجا نحوه استفاده از VLC برای رونوشت کد پرونده های رسانه آورده شده است ، و در اینجا راهنمایی کمی در مورد نحوه استفاده از تلفن Android خود به عنوان ریموت VLC آورده شده است.

این مقاله در آوریل 2020 به روز می شود.