Varun Dhawan در حال آماده سازی برای پرتاب یک قدرت بسته بندی شده و عملکرد شگفت انگیز در 65 Filmfare Awards 2020

Image source: Instagram/@varundvn

منبع تصویر: Instagram/@varundvn

Varun Dhawan در حال آماده سازی برای پرتاب یک قدرت بسته بندی شده و عملکرد شگفت انگیز در 65 Filmfare Awards سال 2020 است. Varun Dhawan داده است برخی از آمار رقص اعداد زودتر و سریع حرکت می کند همراه با نگرش مناسب بدون شک او یکی از بهترین رقصنده های این نسل است.

های یک نگاه اجمالی از عمل خود را در تصویری که در آن Kalank بازیگر دیده می شود تمرین همراه با Shiamak را مربی. جوان و مشهور است همه را به قلب خود را دور.

Varun Dhawan

65 Filmfare Awards مراسم برگزار خواهد شد در Guwahati آسام. این اولین بار است که در شش دهه است که آن را برای رفتن به برگزار خارج بمبئی. مراسم اهدای جایزه برگزار خواهد شد در 15 فوریه سال 2020 است.

در کار جبهه Arsalan گذشته دیده می شد در خیابان های رقصنده بازی های 3D. قسط سوم از ABCD رقص, درام, سریال همچنین از ستاره دار Shraddha Kapoor, نورا فاتحی و Prabhudeva. این فیلم باز به پاسخ مثبت از مخاطبان و منتقدان. او خواهد شد در آینده دیده می شود در این بازسازی از سال 1995-آمار حمال شماره 1. این فیلم به کارگردانی David Dhawan که کارگردان اصلی فیلم است. او خواهد بود زوج مخالف سارا علی خان در فیلم است. حمال شماره 1 زنجان به انتشار 1 مارس سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im