63 سال آزمایش مثبت برای coronavirus در جامو و کشمیر

63 سال آزمایش مثبت برای coronavirus در جامو و کشمیر – اخبار

انتشار: Mar 09, 2020, 11:59 IST | PTI | جامو و کشمیر

این افزایش تعداد موارد در کشور به 41.

A medical staff member and security guards wearing facemasks stand at the entrance of a private hospital under quarantine following a visit by a Vietnamese woman who arrived from London on a flight that officials are investigating over the spread of the COVID-19 coronavirus, on March 9, 2020. (Photo: AFP)

پزشکی کارکنان و ماموران امنیتی با پوشیدن facemasks ایستاده در ورودی یک بیمارستان خصوصی تحت قرنطینه پس از سفر یک زن ویتنامی که وارد از لندن در یک پرواز که مقامات در حال تحقیق بر گسترش COVID-19 coronavirus در 9 مارس سال 2020 است. (عکس: AFP)

جامو: 63 سال آزمایش مثبت برای coronavirus در اینجا با اولین مورد تایید شده در جامو و کشمیر, مقامات روز دوشنبه گفت:. این افزایش تعداد موارد در کشور به 41. مقامات در کوچی روز دوشنبه گفت که سه سال کودک تست مثبت برای coronavirus در کرالا است.

زن که تا به حال یک سفر سابقه به ایران بود که در میان دو نفر که اعلام شد “بالا بار ویروسی موارد” توسط دولت در آخر هفته. آنها تحت درمان در انزوا بخش از دولت کالج پزشکی (GMC) در بیمارستان و در شرایط با ثبات, مقامات گفت.

“گزارش آزمون از زن بیمار مثبت است در حالی که این گزارش از دیگر بیمار هنوز در انتظار” یک وزارت بهداشت گفت.

زن دیگری که در حال بازگشت از عربستان سعودی پذیرفته شد در GMC بیمارستان Doda در روز یکشنبه و نگه داشته بود تحت نظارت در انزوا ward, مقامات گفت. او نمونههای ارسال شده به موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در پونا برای تست آنها اضافه شده است.

پس از این دو نفر اعلام شد “بار بالا ویروسی موارد” روز شنبه, دولت اعلام کرد فوری از بسته شدن تمام مدارس ابتدایی در شش منطقه از قلمرو اتحادیه و تعلیق از همه حضور و غیاب بیومتریک تا 31 مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی. این دو با سفر به تاریخچه coronavirus-آمار ایتالیا کره جنوبی و ایران فرار کرده بود بیمارستان جداسازی بخش روز چهارشنبه در مدت کوتاهی پس از پذیرش وجود آورده و در عرض چند ساعت از این حادثه. نمونه خود را فرستاده بودند به پونا. جامو و کشمیر قرار داده شده است در حالت آماده باش برای مقابله با هر گونه تهدید در حال ظهور از coronavirus.

جامو و کشمیر دولت سخنگوی Rohit Kansal گفت: آنها در حال تماشای وضعیت قرار داده اند و 400 نفر تحت نظارت در Satawari و Sarwal مناطق جامو.

او گفت: Anganwadi مراکز در این مناطق نیز بسته شده است تا 31 مارس است. “وضعیت تحت تماشای; 400 تحت نظارت در Satawari و Sarwal مناطق جامو. Anganwadi مراکز در این مناطق بسته شده و تا 31 مارس” Kansal نوشت: در سایت میکروبلاگینگ توییتر در روز دوشنبه. در دو توییتهایی اواخر روز شنبه گفت تمام مخاطبین از یک مورد مشکوک در حال آزمایش و قرنطینه.

“همه مخاطبین از 1 مورد مشکوک در حال آزمایش و قرنطینه; 400 دیگران تحت نظارت” Kansal گفت. او گفت: دولت ساخت دو coronavirus تست آزمایشگاه کاربردی در قلمرو اتحادیه از روز شنبه در حالی که دو مطلب در حال رفتن به شروع به کارکرد و در چند روز آینده.

مقامات گفت: اولین coronavirus تست آزمایشگاه راه اندازی شده است در Sher-e-کشمیر موسسه علوم پزشکی (SKIMS) Soura پس از آموزش های لازم پذيرفت کارکنان. دو تست بیشتر labs یکی در هر یک از GMC, Jammu and سرینگر به احتمال زیاد شروع به کارکرد از روز شنبه. زدودن دغدغه های اصلی هر اورژانس جامو و کشمیر دولت گفت که آن را نظارت و بررسی وضعیت از نزدیک و وجود دارد بدون نیاز به وحشت.

“در مجموع 287 نفر را تحت نظارت فعال. نود و پنج از این تکمیل نظارت دوره 28 روز در حالی که 28 نمونه از موارد مشکوک فرستاده شده بود برای تست تا کنون که 25 گزارش شده منفی” این مقام گفت.

فهرست اقدامات انجام شده برای کنترل و جلوگیری از گسترش ویروس دولت گفته بود 100 درصد خود اعلام پروتکل در حال حاضر در حال تاسیس در جامو و فرودگاه سرینگر.

“تمام کسانی که به جامو و کشمیر از طریق جاده نیز در حال نظارت در Lakhanpur و پایین Munda بود. میز کمک در ایستگاه های راه آهن, Jammu and کترا نیز عملیاتی” یک سخنگوی دولت گفت. او گفت: 100 درصد خود اعلام و تصویربرداری حرارتی نیز معرفی شده برای تمام زائران بازدید از ماتا Vaishno Devi حرم در Reasi منطقه. دولت تا به حال به دادگاه تجدید نظر به عموم و برای همکاری در هر کجا که قرنطینه شد توصیه می شود.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de