خرید رپورتاژ

6 بار Alaya F نگاه به ما منحصر به فرد مد اهداف – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 21, 2020, 20:30 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Alaya مد حس زنانه گل و نور با یک نگاه بی گناه ساخته شده بیشتر چشمگیر با او جذاب به نظر می رسد و جذاب لبخند

Alaya F. Image source: PR

Alaya F. تصویر منبع: روابط عمومی

از لحظه ای که تحت تاثیر قرار cinephiles با اقدام قابل توجه و قدرتمند روی عملکرد Alaya F نیز بر نگاه برای او باور نکردنی حس مد. آن را دشوار است برای پیدا کردن یک نگاه است که او نمی تواند جلو – که آیا آن شهری سرد و یا فرش قرمز منتشر Alaya می تواند کار هر سبک او بر میدارد. مخفیانه, ما واقعا می خواهید به غارت کمد لباس خود را و می تواند به توقف مصرف به اندازه کافی مد inspo!

Alaya مد حس زنانه گل و نور با یک نگاه بی گناه ساخته شده بیشتر چشمگیر با او جذاب به نظر می رسد و لبخند جذاب. Alaya حس وقار منعکس شده است در کمد لباس او. بنابراین اگر شما در یک sartorial شیار قادر به تصمیم می گیرید چه چیزی را می پوشند یک نگاهی به متنوع مد به نظر می رسد از Alaya F که به ارمغان می آورد بهترین با سبک شخصی:

یاس بنفش طل لباس شب

Alaya Fقرار دادن بهترین خود را پا به جلو در های اخیر فرش قرمز مراسم Alaya قطع شیک رقم در این lilac طل تزیینات از لباس شب و نگاه هر بیت از شاهزاده خانم. پرش جواهرات و اشیای قیمتی و نگه داشتن آرایش حداقل Alaya بود سر ترنر.

کمی لباس قرمز

Alaya F

بمب, هشدار! Alaya نگاه سرخ در این ساختار یک شانه لباس جارچی. جفت شدن این کت کوتاه با یک کمربند پهن اضافه شده به گرما او oozes. به طور جدی, چگونه شما می توانید نگاه گرم Alaya? آموزش با ما لطفا!

جین در جین

Alaya F

هنگامی که شما می خواهید به آغوش آخرین بیت از زمستان گرما اما در حال خارش به نگاه گرم و مرسوم سپس جلو و یک نگاه درست مثل Alaya است. دامن جین با کرست جین و ژاکت تشدید نگاه و آن را یک درجه بالاتر است.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

Alaya F

دیده می شود در یک سقوط شانه سیاه و سفید گرافیک توپ را روی گوه با مار, چاپ, کوتاه, Alaya است که در حال حاضر به ما سرما آخر هفته vibes. می شود آن را یک فیلم شب یا یک شب دختران این نگاه Alaya است که مطمئن شوید که به شما در کسب پاداش امتیاز.

دخترانه در عین حال سکسی playsuit

Alaya F

یک لباس سفید است رفتن به لباس در یک ساعت از سردرگمی است. Alaya را داراي زوائد و تزئينات offwhite playsuit است که ساز و برگ کامل به استقبال تابستان می دهد و ما تعطیلات اهداف است.

در اینجا ما با سبک پرونده های برخی از بسیار دوست داشتنی Alaya نگاه است که ما می توانید نگاه کردن به مد الهام بخش (یا آرزو می تواند درست سرقت از کمد لباس او. افسوس!). بروید خود را نشانه و شروع بودن خود را سبک.

در کار جبهه Alaya که یک مکان امن در شهر نقده با عملکرد موثر در Jawaani Jaaneman دیده خواهد شد در Pooja سرگرمی untitled بعدی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im