تنها با چند روز برای رفتن به مشتاقانه در انتظار فصل دوم، در اینجا پنج چیز برای دانستن در مورد آمازون نخست ویدئو عمل بسته بندی شده سری هیجان انگیز

The Boys Season 2. All pictures courtesy/PR

فصل پسران 2. همه تصاویر حسن نیت ارائه میدهد / روابط عمومی

تو کسي هستي که کارش با ابرقهرمان ها تموم شده؟ آیا همیشه خودتان را زیر سوال می برید که چرا در دنیایی از سوپر گیک ها گیر کرده اید که اساسا ً آنها را می پرستند؟ اگر پاسخ شما ‘OMG یاس’ بود، نگران نباشید. پسران از آمازون سری اصلی به همین نام، کاملا با شما موافق و می خواهید به این مست در قدرت، احترام به چهره های خدا مانند پایین و نیم تنه تمام اعتیاد به مواد مخدره در مورد آنها! تنها با چند روز برای رفتن مشتاقانه در انتظار فصل دوم، در اینجا پنج چیز برای دانستن در مورد آمازون نخست ویدئو عمل بسته بندی شده سری هیجان انگیز:

طنز در بهترین حالت

این سریال بر اساس کتاب های کمیک گارث انیس و دریک رابرتسون، بسیار بیشتر از یک شبح بر روی ابرقهرمانان است. روایت آن حس گرفتن جاب در مسائل گسترده تری دارد که دنیای ما را احاطه کرده است مانند حرص و آز شرکت ها، افراط گرایی سیاسی، فرهنگ مشهور و شخصیت های مذموم که فقط خودخواه ساده هستند. خجالتی نیست به دور از خشونت گوری است که با توجه به اقدامات بی پروا از ابرقهرمانان آشکار, این سریال, در تمام صداقت آن, ارائه می دهد یک پیامد واقعا وحشتناک از قرار دادن آنها را بر روی یک پداستال. علاوه بر این، که دوست ندارد به بررسی مزخرف پشت صحنه رفتار از baddies درخشان است.

‘هفت’ — گروه Corporatized از ابرقهرمانان

The Boys
هنوز هم از پسران فصل 2

مجوز ‘Supes’ (کوتاه برای ابرقهرمانان) توسط یک شرکت تخیلی چند میلیارد دلاری به نام Vought بین المللی، که آنها را نام تجاری، سرمایه گذاری آنها و تعیین اهداف آرمانی در سراسر جهان مدیریت می شود. Vought معروف تأسیس ‘هفت’ است که شامل زمین تواناترین قهرمانان (Homelander، ملکه Maeve، عمیق، نوآر سیاه، قطار، شفاف و عضو تازه به هم پیوسته در فصل 1 Starlight) مرگبارترین از همه آنها هستند. Vought ماشین پول سازی است که بازار این ابرقهرمانان، برنامه ریزی ماموریت های خود را، ساخت فیلمنامه برای آنها و با استفاده از هر وسیله ممکن آنها را به بهترین بهترین. با استفاده از شهرت و شکوه خود را، Vought و هفت ویترین فساد درجه در طول نشان می دهد و همچنین چگونه این baddies بزرگ هدف به corporatize دفاع.

پسرها قهرمان هايي نيستن که ما بهشون احتياج داريم اما قهرمان هايي که لياقتش رو داريم

پسران که توسط گریس مالوری، معاون سابق سازمان سیا تأسیس شده اند، گروهی از شورشی ها هستند که علیه هفت نفر قرار دارند. این دسته از بد دهان خرقه برچسب ها، به رهبری قصاب ناهموار بیلی (کارل اوربان)، که به طرز چشمگیری به سوپ ها یک اجرا برای پول خود را، روح سری هستند. بیلی همراه با شیر مادر ملقب به MM، فرانسوی، Kimiko ملقب به زن و گرسنه برای انتقام استخدام هیوئی، همه در این سفر وحشی مجموعه ای برای کشف آنچه Vought شده است تا و سوزاندن Supes برای اقدامات حقیر خود را. با اعتماد به نفس بسیار و swagger غیر قابل انکار، این فانی مطمئن خشم جنگ است که هفت هرگز آمدن را ندید.

حمله تروریست های سوپ

نه تنها Vought مسئول مدیریت Supes، کنگلومرا اب زیر کاه اتفاق می افتد به انگیزه اولتری است که به مراتب بیش از حد ناراحت کننده است. ويد به هر طولي ميره تا قدرتش رو در دنيا حفظ کنه در فصل اول ، به عنوان پسران به آرامی کشف واقعیت پشت آنچه باعث ابرقهرمانان — فوق العاده ، آنها همچنین کشف است که Supe – تروریست ها که در حال رفتن به رها کردن خشم در چهره زمین وجود دارد. چیزی که بعد از آن آنها را دنبال می کند، پاسخی است که هرگز انتظار آن را نخواهد داشت. وقتي ميگن هيچوقت قهرمانات رو نبين، شوخي نمي کردن!

این همه قلب در هسته اصلی این درام اکشن علمی فی

The Boys
جک کواید و ارین موریارتی پسران

از شورشی ها ارزش ریشه یابی برای جستجوی سخت کوش خود را از عدالت، به درک عاطفی از دست دادن، غم و اندوه و دوستی های پیچیده، پسران به شدت تبادل لحظات قلبی است که در سراسر نشان می دهد افسار. به غیر از طنز هیولاها که ابرقهرمان هستند، آن ها همچنین موفق می شوند برخی از خوب هایی مانند استارلایت را انسانی کنند و داستانی را به نمایش بگذارند که ارزش تنظیم آن را دارد.

جلوتر از اولین نمایش سپتامبر 4 از فصل حتی دیوانه تر و شیطانی 2 از شورشی v / سرکش سوء استفاده ‘Supes’, توسعه یافته توسط اریک کریپکه سوپرنطبیعی و داشتن تولید کنندگان اجرایی ست روگن و اوان گلدبرگ, تماشای فصل یکی از پسران تنها در آمازون نخست ویدئو.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار