5 از Ronit Roy را بر روی صفحه نمایش شخصیت های است که در ادامه به قاعده قلب ما

5 از Ronit Roy را بر روی صفحه نمایش شخصیت های است که در ادامه به قاعده قلب ما – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020, 12:37 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

آوردن بسیاری از سایه های خاکستری در Rohit شخصیت از Kehne Ko Humsafar Hain, Ronit Roy نقش با ظرافت و elan.

Ronit Roy

Ronit Roy

ALTBalaji و ZEE5 را Kehne Ko Humsafar Hain است که تمام مجموعه را به تصرف قلب ما با آن فصل سوم. این درام عاشقانه سری شامل Ronit Roy Gurdip Punj و مونا سینگ آزاد خواهد شد در 6 ژوئن. مصرف چهار سال کبیسه ما می بینیم در عین حال یکی دیگر از رنجش طرف Rohit (Ronit Roy) پس از جدایی او از Ananya (مونا سینگ).

ارائه یک را در خانواده های ناکارآمد نشان می دهد در مورد یک مرد است که dabbles در محدوده اخلاق و به طور مداوم در پاره بین انتخاب و مسئولیت. آوردن بسیاری از سایه های خاکستری در Rohit شخصیت, Ronit نقش با ظرافت و elan. در ادامه به پیروزی دل تماشاگران ما لیست برخی از نقش های دیگر ساخته شده است که او یکی از بهترین بازیگران در کشور:

آقای Bajaj از Kasautii Zingaii کی

Ronit تبدیل به یک نام خانگی با تجسم خود را از ظالم کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم با قلبی از طلا – آقای Rishabh Bajaj. با قوی صدای باریتون و suave عملکرد Ronit essayed یکی از نمادین ترین شخصیت های بر روی صفحه تلویزیون. به طوری که حتی امروز مخاطبان هنوز هم مراجعه به او را به عنوان آقای Bajaj به جای Ronit.

Mihir از Kyuki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi

Mihir ازفعاليت شد نقطه عطف دیگری در Ronit حرفه ای. شیمی خود را با Tulsi (Smriti Irani) ساخته شده آن را برای یکی از محبوب ترین بر روی صفحه نمایش Jodi برنده قلب مخاطبان برای نسل های آینده.

K. D Pathak از Adaalat

Rohit نقش یک زن تیز و منحصر به فرد وکیل است که در مبارزه برای حقیقت است. در سال 2016 او ستاره دار در تلویزیون های سونی Adaalat (فصل 2) که در آن او reprised شخصیت خود را از فصل قبل است. شخصیت K. D Pathak بود پیچیده شوخ و در عین حال غیر متعارف وکیل. K. D Pathak نه تنها پیروزی موارد او برنده بسیاری از قلب است. “من درست یا من درست” هر چه این وضعیت بود K. D Pathak همیشه حق است.

Prithvi سینگ IPS در گروگان

به عنوان یکی از چالش برانگیز ترین نقش Prithvi سینگ در Hotstar را گروگان می بیند او را به عنوان یک افسر پلیس اعمال تمام قدرت درونی خود و استقامت از شخصیت زمانی که جهان خود را می آید ریزد. Ronit به حال بازی سخت و در عین حال نرم و دل IPS افسر نقش.

تعداد باور نکردنی از فیلم های بالیوود به خود زن سبک و جلف

او ستاره دار در تحسین فیلم Udaan که برای او رتبه در میان 100 greatest اجرای برنامه های دهه لیست فیلم همراه است. او حتی ستاره دار در بسیاری دیگر از, بزرگ, بنر, فیلم هایی که دختر در چکمه های زرد, دانش آموزان از سال Shoot Out at Wadala, 2 متحده Kaabil به نام چند.

نه همه پیدا کردن یک fandom و احترام مانند Ronit انجام داد. و آن را نه تنها شجاع خود را انتخاب بلکه خود را مطلق تعهد و کار سخت و استعداد او را برنده میلیون ها قلب. با فصل آینده Kehne Ko Humsafar چینگ های در ALTBalaji و ZEE5 مخاطب است ولع مصرف برای دیدن بیشتر از او.

گرفتن او را دوباره در نماد های مختلف در Kehne Ko Humsafar Hain از ژوئن 6 به بعد در ALTBalaji و ZEE5 برنامه های.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>