48-سال-پیر مرد جان خود را پس از دوره قرنطینه به پایان می رسد


به گفته پلیس و مقامات بهداشتی او آزمایش منفی برای Coronavirus

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

یک زن 48 ساله مرد خودکشی در Banaskantha را پلنپور روستا در گجرات پس از خانه خود را قرنطینه دوره به پایان رسید. به گفته پلیس این دلیل مرد برای خودکشی ذکر شده است به دلایل خانوادگی به هند اکسپرس گزارش شده است.

قربانی Vinod Chaurasia مرده پیدا شد با حلق آویز از سقف در یکی از اتاق های خانه خود را در روز جمعه بعد از ظهر. او قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه در 20 مارس پس از بازگشت از موروی منطقه پلیس و مقامات بهداشت گفت:, و اضافه کرد که او آزمایش منفی برای کوروناویروس.

این taluka سلامت افسر گفت که Chaurasia شد بدون علامت و نگه داشته بود تحت قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی.

یک مقام ارشد پلیس به نقل از این روزنامه گفت که هیچ ارتباط بین Chaurasia خانه قرنطینه و خودکشی “قربانی آزمایش منفی برای COVID-19 در طول دوره قرنطینه و او فقط به پایان رسید 14 روز تصدی خود. وجود دارد هیچ ارتباطی بین خودکشی او و خانه اش در قرنطینه به علت” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>