سری هونگاما اصلی در حال حاضر جریان در MX پلیر به صورت رایگان

Raita Phail Gaya

رایتا فیل گایا

آنها رهبری زندگی لیسانس کامل — پد لیسانس بزرگ ، جفت تخت شگفت انگیز ، دوست دختر دوست داشتنی ، احزاب بی پایان ، و مشروب بدون توقف. اما تصور کنید یک دیدار غافلگیرانه ناخوشایند از پدر و مادر ‘سانسکاری’ خود را، و حتی بدتر، آنها گرفتن طعم زندگی لیسانس خوش شانس خود را؟ پر از درام، واژگونی نقش، و تعقیب و گریز پیچیده برای عشق، Hungama سری اصلی رایتا Phail Gaya dramedy است که وعده می دهد به شما در انشعاب ترک است. این سری در حال حاضر جریان در MX پلیر، به صورت رایگان.

سازمان دیده بان تریلر رایتا فیل Gaya

[محتوای جاسازی شده]

‘Raita Phail Gaya’ داستان دو دوست شانکی (سهیل چاببرا) و هری (سومیت ماناک) است که به نظر می رسد زندگی لیسانس کامل را رهبری می کنند، انجام هر کاری که خانواده هایشان ممکن است چیزی جز گناهان در نظر بگیرند، تا زمانی که دنیای شان با یک دیدار غیرمنتظره از پدر شانکی چونیال (آجی پل) تکان بخورد. این دو سعی می کنند سبک زندگی شایسته ای را به چونیتال ارائه دهند که مظهر ‘سانسکار’ است اما همه چیز به نوبه خود غیرمنتظره ای می گیرد زمانی که چونیتال خود را عاشق خاله هری ویدیا بوآ (نیلوفر گساوات) می بیند. این داستان عشقی به زودی به مثلث عشقی تبدیل می شود با صاحبخانه شان لالچند (موکش شیو شانکار) نیز عاشق ویدیا بوآ می شود.

این سری پنج اپیزودیک نیش به اندازه شورش خنده است که شاهدان تصویر کامل پد لیسانس به زودی در حال به پایان رسید و سپس به دنبال یک درگیری خنده دار بین sanskaar و Chunnilal ‘sآشکار جدید رها برای برنده شدن بیش از Vidyaa است.

این سریال به کارگردانی ابهیشک پریک، سهیل چاببرا، سومیت ماناک، آجی پل، نیلوفر گساوات، موکش شیو شانکار، نیشی سینگ، آوانی آرورا، آکاش چودری و سامرات سهگال را در نقش های محوری می بیند.

برای دانستن بیشتر، لحن را به Hungama سری اصلی ‘Raita Phail Gaya’ در MX پلیر و تماشای این برخورد rollercoaster!

سازمان دیده بان نشان می دهد در اینجا — http://bit.ly/Raita_Phail_Gaya

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه