35-سال-پیرمرد می میرد پس از ورزش دوچرخه سواری سورتمه می آید تحت کامیون در نزدیکی خان

35-سال-پیرمرد می میرد پس از ورزش دوچرخه سواری سورتمه می آید تحت کامیون در نزدیکی خان – اخبار

به روز شده: فوریه 24, 2020, 07:51 IST | Samiullah خان | بمبئی

محمد Sahil نام مستعار Sehar, 35, پایدار, آسیب های شدید در, تصادف و درگذشت در راه به نزدیک ترین بیمارستان

Muhammed Sahil

محمد Sahil

35 ساله دوچرخهسواری از بیواندی درگذشت روز یکشنبه پس از پیروزی دیتونا موتور سیکلت skidded و یک کامیون فرار او را بیش از. حادثه اتفاق افتاده در صبح نزدیک Shahapur قهوهای مایل به زرد.

محمد Sahil نام مستعار Sehar, 35, پایدار, آسیب های شدید در, تصادف و درگذشت در راه به نزدیک ترین بیمارستان. او می توانست زندگی او آورده شده است در زمان پزشکان گفته دوستان خود.

هر شنبه و یکشنبه Sahil همراه با یک گروه از دوچرخه سواران از بیواندی و در نزدیکی مناطق خواهد سوار به ایگتپوری برای صبحانه. روز یکشنبه بیش از حد آنها رفته بود به ایگتپوری و در حالی که بازگشت به خانه خود را دوچرخه skidded و آمد در زیر چرخ عقب کامیون به گفته یک منبع پلیس.

پلیس باید ثبت یک مرگ تصادفی گزارش و در حال بررسی پرونده است. اگر این کاوشگر نشان می دهد هر گونه سهل انگاری و سپس ما را به عمل بر این اساس گفته یک افسر از تانه روستایی پلیس Shahapur. Sahil, یک نماینده پزشکی که زندگی در Rasulabad Khadipar منطقه بیواندی است جان سالم به در با همسر و دو فرزند 11 ساله و هشت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im