33 سال از آقای هند: یک فیلم نادر که هنوز هم احساس تازه و جذاب پس از سه دهه

33 سال از آقای هند: یک فیلم نادر که هنوز هم احساس تازه و جذاب پس از سه دهه – سرگرمی

به روز رسانی: 28 مه سال 2020 19:42 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Shekhar Kapur آقای هند 33 ساله اما به سختی احساس 33 ساله. میراث خود را نه تنها نهفته در آن موفقیت تاریخی بلکه تاریخی ایده که منجر به تاریخی خود را به موفقیت!

Picture Courtesy: YouTube

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: یوتیوب

پس از موفقیت Masoom یک درام در مورد یک زن و شوهر در برخورد با عدم ازدواج افراد کنجکاو به دانستن آنچه که Shekhar Kapur می کند و بعد به عنوان یک فیلمساز. چهار سال بعد او با همکاری سلیم خان و جاوید اختر به هندی سینما اولین فیلم علمی-تخیلی, فیلم آقای هند است. آن را به حال آنیل کاپور و شايد در نقش سرب به دو تا از بزرگترین ستاره های این صنعت در آن زمان.

ساخت این لوله از یک ایده بود که به عنوان پیچیده به عنوان تاریخی موفقیت آن معلوم می شود. Kapur نصب شده و این فیلم در یک مقیاس بی سابقه ای بود که هرگز شنیده و یا دیده می شود در هند celluloid. این یک فیلم در مورد مردی است که کشف فرمول نامرئی. و از سوی دیگر به دشمن Mogambo با بازی بی نظیر Amrish Puri که می خواهد به انتقام ویران کردن در کشور با همین فرمول است. آن را کامل خوب v/s شر نبرد با رنگ و لعاب های متعدد گفتگوی لحظات یکی از نیاز به ساختن یک فیلم در چنین مقیاس و روایت کار می کنند.

اما در زیر این سطح از پیشرفت های فن آوری قلب واقعی از این فیلمهای دروغ در جای دیگر. آرون قهرمان زندگی با یک دسته از کودکان یتیم و به نظر می رسد پس از خود را به خوبی بودن مثل یک پدر است. او نیست و پرداخت اجاره خانه و خواسته است به تخلیه همان اگر او نتواند به انجام این کار. سیما, بازی های برگزار شده توسط شايد می شود خود را پرداخت مهمان و دو به تدریج سقوط در عشق است. آقای هند در راه های بسیاری است که داستان عشق. یک داستان عشق آرون و فرزندان او و یک داستان عشق آرون و سیما.

طرح نامرئی در ضربات تنها زمانی که ناامیدی از آرون به اوج خود می رسد زمانی که او می یابد که پدر اختراع و چگونه او می شود eponymous شخصیت پس از او شانس پس از این کشف تاریخی. در بسیاری از راه های او در هند قبل از ازدواج ابرقهرمان. و هیچ ابرقهرمان است که یک ابرقهرمان مگر اینکه او جنگ Supervillain. این Supervillain بود البته Mogambo.

پوری بود که سوزاندم برابر کاپور در Meri یونگ دو سال قبل از این فیلم دیده می شود می تواند با داشتن زمان زندگی خود را در این زمان. او ممکن است شده اند تبه کار بود اما دائمی سرور و نشاط در چهره اش و با نزدیک شدن و حمله خود را فراموش نشدنی شخصیت با معصومیت کودکانه که بلافاصله مسری است. او را تهدید و بد گذاشته و در لبخند و عبارت, Mogambo Khush هوآ باقی می ماند زنده حتی در سال 2020 است.

اکثریت ابرقهرمان فیلم در هند overcompensate کمبود عاطفی ارتباط با منطقه زبانی عجیب خیره کننده VFX و بلاعوض اکشن مجموعه قطعات. آقای هند به خصوص در آن زمان ساخته شده بود نه تنها موفق به ایجاد یک بوم بلند پروازانه اما همچنین مجذوب ملت با آن احساسات است. این هم جالب است که یک فیلم که بر اساس آن روایت در نامرئی هنوز هم همچنان به عنوان یکی از قابل رویت ترین فیلم از این دوران است که تا حد زیادی فراموش شده است!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>