24 ساله به شمار CISF پاسبان آمدند IAF افسر تومان 75K

24 ساله به شمار CISF پاسبان آمدند IAF افسر تومان 75K – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 24, 2020, 11:35 IST | سرپرستان | دهلی نو

مقصر اصلی پیدا شد به یک زن 24 ساله به نام Ajruddin از Mewat منطقه در هاریانا که conning افراد حرفه ای خود

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

24-year-old جوانان به تازگی توافقی با یک نیروی هوایی هند افسر 75,000 تومان. با استفاده از منحصر به فرد و طرز عمل او با استفاده از جعلی شناسه های از ارتش و شبه نظامی پرسنل در سیستم عامل های تجارت الکترونیک مانند OLX را به نفع خود بیش از اعتماد قربانیان پس از کپی کردن عکس ها از واقعی Facebook و Instagram پروفایل. همان اتفاق افتاد با پرسنل نیروی هوایی اسرائیل در حالی که او در تلاش بود خود را به فروش مبلمان قدیمی آنلاین محبوب پلت فرم تجارت الکترونیک, OLX. او در تماس با فردی که ادعا می شود یکی Sahil یک پاسبان با CISF.

“متهم توافق برای خرید مبلمان در قیمت نقل توسط قربانی و گفت که پس از او نوشته شده بود در یک منطقه از راه دور در راجستان او نمی تواند به پرداخت و یا جمع آوری آیتم شخصا و از این رو او را با یک پیش پرداخت از طریق آپی پلت فرم. از آنجا که شاکی ندارد یک برنامه کاربردی برای همین او به تعداد خواهر در قانون است. متهم با ارسال یک آپی لینک شاکی خواهر در قانون برای پرداخت اما به جای پول بودن و اعتبار آن کسر شده از حساب او در موارد متعدد” گفت: ADCP, سایبر, جرم, Anyesh روی.

در جریان تحقیقات مقصر اصلی پیدا شد به یک زن 24 ساله به نام Ajruddin از Mewat منطقه در هاریانا که conning افراد حرفه ای خود را. در حالی که آنها در اجرا برای برخی از زمان, ویژگی های نظارت کمک پلیس دستگیر و آنها را از نزدیک نوح اتوبوس ایستاده.

توصیف روش کار روی توصیف “به بهانه نوشته شده در موقعیتهای دشوار را متهم به افراد مطمئن قربانیان که آنها را پیش پرداخت برای محصول است که آنها می خواهند برای خرید. اما آپی لینک های تولید شده توسط آنها و ارسال به قربانیان نیست اعتباری به قربانیان حساب اما بدهکار پول است.”

Ajruddin فرستاده شده به قضایی بازداشت در حالی که تلاش ها برای nab خود و دیگر همکاران.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im