22 ساله Malhaar Kalambe برنده قلب در Roadies انقلاب

22 ساله Malhaar Kalambe برنده قلب در Roadies انقلاب – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 27, 2020, 19:41 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در آن هفته 3 ستاره رهبران در Roadies انقلاب در دیدار با 22 سال زندگی واقعی قهرمان فوق العاده با شجاعت Malhar Kalambe

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

شجاعت و قدرت و جوانی و شور – تعریف روح یک اعلان و این بار با هدف ایجاد یک انقلاب! در این فصل همراه با تمام لذت, درام, مانع و اجرای Roadies انقلاب پرتاب نور در مورد مسائل مانند تغییر آب و هوا, توانمندسازی زنان, سلامت روان, جنس بی طرفی و سوء استفاده جنسی. در آن هفته 3 ستاره رهبران در Roadies انقلاب در دیدار با 22 سال Malhar Kalambe که موفق به پاک کردن بیش از 3800 تن زباله از طریق ساحل پاک در 125 هفته.

Malhar اعطا شده است و توسط سازمان داوطلبان از هند, وزارت امور جوانان و ورزش دولت هند و روساي سازمان ملل متحد محیط زیست. او شده است در رسانه ها برجسته برای بیش از 70 بار تا تاریخ خود را برای تلاش بی امان به سمت یک محیط تمیز و امن است.

ساحل, پاکسازی همواره یک امر پر هزینه و Malhar شده است مدیریت تمام است که با خود و تیم خود را از جیب پول است که آنها کسب درآمد از انجام کارهای دیگر. از طریق نشان می دهد او با هدف رسیدن به گسترده تر جوانان و پایه را بزرگتر و بیشتر تاثیرگذار تغییر در جامعه است.

اتصال به Roadies انقلاب این شنبه در 07:00 pm شاهد اولین Roadies سلام با تمام رهبران و شکوه خود را سفری در پیش است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im