2020 توکیو مشعل المپیک حوادث downscaled

2020 توکیو مشعل المپیک حوادث downscaled – ورزشی

به روز شده: Apr 18, 2020, 08:19 IST | AFP | توکیو

مدیر اجرایی Toshiro Muto به خبرنگاران گفت که “grand شروع” از رله مشعل از فاجعه زده فوکوشیما استان را بدون تماشاگر “به منظور جلوگیری از گسترش عفونت”

Pic. AFP

عکس. AFP

توکیو 2020 برگزارکنندگان گفت: آنها گرفته بود “دلخراش” تصمیم به مقیاس قطعات رله مشعل المپیک با توجه به کروناویروس اما تاکید کرد که تماشاگران هنوز هم مجاز به تماشای از کنار جاده. مدیر اجرایی Toshiro Muto به خبرنگاران گفت که “grand شروع” از رله مشعل از فاجعه زده فوکوشیما استان را بدون تماشاگر “به منظور جلوگیری از گسترش عفونت”. هر تماشاگران که احساس ناخوشی خواسته خواهد شد که به سازمان دیده بان از کنار جاده و مشعل با درجه حرارت بالا خواهد بود محروم از شرکت توکیو 2020 گفت.

“لطفا مراقب باشید برای جلوگیری از تشکیل جمعیت” برگزارکنندگان خواست و گفت این برنامه می تواند تغییر در این رویداد از “از ازدحام بیش از حد”. حرکت آمده به افزایش شک و تردید که آیا این بازی می تواند باز به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24, با کروناویروس decimating جهانی تقویم ورزشی از جمله المپیک مقدماتی حوادث و محدود کردن مسافرت های بین المللی.

Muto تصریح کرد: در بازی های المپیک را پیش رو “عنوان برنامه ریزی شده” اگر چه او اذعان کرد که “شرایط در حال تغییر از ساعت به ساعت”. “دلخراش است برای ما” گفت: Muto با اشاره به تغییرات به رله. مراسم به مناسبت شعله را از ورود در مقصد نهایی خود را در هر روز و همچنین خروج مراسم برگزار خواهد شد بدون فن. به اصطلاح “خوش آمدید برنامه های” توسط شهرداری خواهد بود scrapped.

شعله وصول در تاریخ 20 مارس در استان میاگی در شمال توکیو پس از سنتی نورپردازی مراسم در یونان صورت گرفت بدون تماشاگر.
تنها 100 معتبر مهمانان از کمیته بین المللی المپیک و توکیو 2020 کمیته سازماندهی در مقایسه با 700 برنامه ریزی شده در ابتدا مجاز بودند برای حضور در این مراسم است.

یونان و سپس لغو آن پا رله مشعل پس از جمعیت زیادی جمع شده بودند برای دیدن شعله با وجود درخواست های مکرر برای به دور ماندن. بازیگر هالیوود, Gerard Butler, که ستاره دار به عنوان باستان اسپارتان شاه لئونیداس در سال 2007 حماسه “300” بود mobbed به عنوان او روشن یک دیگ در شهر اسپارت.

مشکلات جدی

ژاپنی برگزارکنندگان المپیک در حال حاضر کوچک جشن به جشن شعله ورود در یک پایگاه نظامی دور انداختن برنامه شامل 200 کودک. ژاپن پا از رله را لگد کردن در مارس 26 از “J-روستای” مجموعه ورزشی که به عنوان یک پایگاه عملیاتی توسط کارگران تکاپوی شامل فلج راکتورهای هسته ای فوکوشیما پس از سال 2011 زلزله و سونامی.

ژاپن را انتخاب کرده از راه دور شهرهای اطراف نیروگاه هسته ای فوکوشیما برای شروع رله به نمایش گذاشتن این منطقه را بازسازی. ژاپنی مقامات تبلیغ بازی های تابستان به عنوان “بازیابی المپیک” امید به منظور جلب توجه جهانی و یک حس خوش بینی به این منطقه است. رله را تور ملت و به پایان خواهد رسید در توکیو بیش از 200 کیلومتر (120 کیلومتر) به دور از فوکوشیما.

به عنوان coronavirus همچنان بی وقفه مارس در سراسر جهان نظرسنجی در رسانه ها نشان می دهد مردم به طور فزاینده ای بر این باورند آن بهتر خواهد بود برای به تعویق انداختن بازی های المپیک است. در یک نظرسنجی منتشر شده در سه شنبه, the Asahi Shimbun روزنامه گفت: 63 درصد معتقد بودند این بازی باید به تعویق افتاد در حالی که 23 درصد گفتند که بازی باید همچنان به عنوان برنامه ریزی شده.

نخست وزیر ژاپن و توکیو فرماندار Yuriko Koike باید اصرار آماده سازی برای این بازی در حال رفتن به عنوان برنامه ریزی شده با دومی گفت: لغو “غیر قابل تصور”. بعد از تلفن و ملاقات با دیگر رهبران گروه هفت در دوشنبه آبه گفت که او دریافت کرده بود حمایت خود را برای برگزاری بازی های المپیک “در آن کامل فرمت” به عنوان یک “نماد انسان پیروزی” بیش ویروس.

این تصمیم بر عهده کمیته بین المللی المپیک (IOC) که سر توماس باخ تاکید شده او را دنبال خواهد کرد سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه هایی در مورد به تعویق افتادن احتمالی. اما او همچنین اذعان کرد که لغو مقدماتی حوادث بود نما “مشکلات جدی”. کمیته بین المللی المپیک است برنامه ریزی برای برگزاری گفتگوها در روز سه شنبه قبل از برگزاری کنفرانس تلفنی با ورزش سازمان به بحث در مورد مسائل مختلف از جمله مقدماتی.

ژاپن دیده است 824 موارد و 28 مرگ و میر مربوط به شیوع کروناویروس طبقه بندی شده به عنوان یک بیماری همه گیر میکنند.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>