2014 آدلاید تست نقطه عطف مهمی برای تیم هند: Virat Kohli

2014 آدلاید تست نقطه عطف مهمی برای تیم هند: Virat Kohli – ورزشی

به روز شده: Jun 30, 2020, 14:29 IST | سرپرستان | دهلی نو

خاموش-عنکبوتی که تار میتند ناتان لیون اعلام شد از این مسابقه او به عنوان نقش حیاتی در استرالیا برنده اسکالپینگ در مجموع 12 درها

Pic courtesy/Virat Kohli's Instagram accont

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Virat Kohli را Instagram accont

هند کاپیتان Virat Kohli روز سه شنبه رفت پایین خط حافظه و به یاد می آورد آدلاید آزمون در طول هندوستان تور استرالیا در سال 2014 که به گفته او همیشه باقی می ماند به عنوان یک نقطه عطف مهم برای تیم است.

در این آزمون برای اولین بار از مرز-Gavaskar جایزه بازی از دسامبر 9-13 تیم هند به یک مبارزه دشوار به مایکل کلارک و تیم خود را. اما آنها قادر به عبور از این خط با وجود Kohli به ثمر رساند دوقلو قرن ها در هر دو نوبت آزمون مطابقت.

“رجعت به این بسیار ویژه و مهم آزمون در سفر ما به عنوان تیم تست که ما امروز. آدلاید 2014 یک بازی پر از احساسات در هر دو طرف و یکی از شگفت انگیز برای افرادی که به تماشای بیش از حد” Kohli گفت: در یک Instagram پست همراه با یک عکس از بازی.

“اگر چه ما نمی عبور از خط نزدیک بودن آن به ما آموخت که هر چیزی ممکن است اگر ما قرار داده و ذهن ما به آن دلیل که ما متعهد به انجام کاری که به نظر می رسید بسیار دشوار است برای شروع با اما تقریبا آن را کشیده. همه ما متعهد به آن است.

“این همیشه باقی می ماند یک نقطه عطف مهم در سفر ما به عنوان یک طرف تست,” او اضافه شده است.

استرالیا تا به حال به ثمر رساند یک ماموت 517/7 اعلام کرد در اولین نوبت در قرن ها از دیوید وارنر کلارک و استیو اسمیت. هند به شدت پاسخ داد و به ثمر رساند 444 با Kohli کمک با 115.

در دومین نوبت میزبان اعلام کرد برای 290/5 تنظیم یک 364-اجرای هدف برای تیم هند است.

Kohli یک بار دیگر به ثمر رساند درخشان تن (141) و Murali Vijay نیز با ارزش 99. با این حال تلاش های خود را نمی به اثبات می شود به اندازه کافی به هند را از دست داده مطابقت 48 اجرا می شود بسته بندی برای 315.

خاموش-عنکبوتی که تار میتند ناتان لیون اعلام شد از این مسابقه او به عنوان نقش حیاتی در استرالیا برنده اسکالپینگ در مجموع 12 درها.

هند از دست داده و چهار سری بازی 0-2. اما در 2018/19 تحت Kohli, هند شد و اولین آسیایی تیم به ثبت نام یک سری تست برنده پایین زیر, شکست تیم پین مردان 2-1 در مرز-Gavaskar جایزه.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de