خرید رپورتاژ

2 کیلوگرم طلا به ارزش 86 تومان لاخ ضبط شده از مسافران در فرودگاه چنای – اخبار

به روز شده: Feb 14, 2020, 21:28 IST | ANI |

روز جمعه یک کیسه پیچیده شده با نوار چسب بازیافت شد از یک گلدان گل در هنگام ورود به سالن

Picture/Twitter ANI

عکس/توییتر آنی

در مجموع از 2 کیلوگرم طلا به ارزش 86 تومان لاخ کشف و ضبط شد از مسافران در فرودگاه چنای توسط بخش آداب و رسوم در دو روز گذشته تحت آداب و رسوم عمل 1962.

با توجه به اظهارات کمیسر گمرک در فرودگاه چنای “در یکشنبه شب سید انصاری (27) از Ramnathpuram وارد از کلمبو و Hammed ابراهیم (21) از Ramnathpuram وارد شده از دبی Masthan Gani (39) از چنای و احمد بشیر (34) از Ramnathpuram از وارد کلمبو شدند ره در خروج.”

“در جستجوی شخصی, 11 بسته نرم افزاری از طلا رب بدست آمده از رکتوم است. در استخراج 1.36 کیلوگرم طلا از بازیافت شد. یک طلا کاهش ابتلای به وزن 48 گرم بود که از یکی از آنها. مجموع 1.417 کیلوگرم طلا به ارزش تومان. 59.64 لاخ کشف و ضبط شد. یک نفر دستگیر شد,” به آن اضافه شده است.

در یکی دیگر از بازیابی در همان شب Sekar Gundala (48) متعلق به تیروپاتی وارد شده از دبی و ره در خروج. “240 گرم طلا به ارزش تومان. 10 lakh بهبود و ضبط از اختیار خود را” بیانیه توسط گمرک به عنوان خوانده شده.

در همین حال روز جمعه یک بلامعارض کیسه پیچیده شده با نوار چسب بازیافت شد از یک گلدان گل در ورود به سالن. در بیشتر جستجو 117 گرم طلا به ارزش تومان. 5 lakhs پیدا شد از آن.

“روز جمعه یک کیسه پیچیده شده با نوار چسب بازیافت شد از یک گلدان گل در ورود به سالن. در استخراج 117 گرم طلا به ارزش تومان. 5 lakhs بازیافت شد. به هیچ عنوان مدعی جلو آمد به ادعای طلا کشف و ضبط شد” این گمرک گفت.

در همان روز در بخش آداب و رسوم برگزار شد محمد صاحب (29) از Ramnathpuram وارد از سنگاپور در اختیار داشتن با چهار طلا برش بیت با وزن 267 گرم به ارزش تومان. 11.23 lakh بهبود خود را از جیب شلوار.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im